Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három éves viharos kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves viharos kapcsolat, de most úgy tűnik vége, mikor lesz könnyebb ez az érzés? Mit csináljak hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Nem éltünk együtt, de mindent együtt csináltunk, ha időnk engedte, elvált, de nem tudott elköltözni, persze nem is törte magát, én bármire hajlandó lettem volna, és be kellett látnunk, hogy ennek így nincs értelme, neki így jó volt, nekem nem, én többet akartam, társat, akivel jóban rosszba. Az a baj hogy még szeretem, és ő is engem, de elfogyott a türelmem...
2014. febr. 8. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hoztál egy döntést, viseld a következményeit. Ha meg szereted, szeresd úgy, ahogy van.
2014. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos könnyebb csak akkor lesz ha találsz egy másik személyt akivel egy hullámhosszon vagytok meg tud nevetetni eltudsz vele beszélgetni... Addig még ha pillanatnyilag jobb is lesz 1-1bizonyos zeneszámnál vagy egy tárgy vagy legyen bármi rá fog emlékeztetni... Ha viszont szeretitek egymást ülj le vele még1x utoljára megbeszélni a dolgokat adjatok egymásnak időt vagy csak neki adj időt hogy tegyen azért hogy más legyen... Ha csak egy halvány remény van arra hogy ez még megmenthető tegyél érte mert lehet ha most nem akkor egy életen át bánni fogod
2014. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!