Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok, ez a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, ez a pasi zavarna benneteket?

Figyelt kérdés

Már van egy diplomám (költségesen végeztem), de sajnos nem tudtam vele elhelyezkedni. (Válság miatt sem, meg nem a legjobb értékű diploma...) Illetve el tudtam volna, de unalmas, közepesen jól fizető állást tudtam volna elvállalni. Csináltam is egy darabig, voltam külföldön is, mint sokan mások, de én itthon képzelem el az életem. Úgy voltam vele, hogy a fene egye meg, én ezt nem akarom, így beiratkoztam (államin) az orvosira. Most 32 vagyok, még 1 évem van hátra.

Igen, a szülőkkel élek, ők segítenek. Igen, kicsit későn jöttem rá, hogy mit is akarok. Nem mondom, hogy "ideális", de mindent újratervezni nem könnyű... Miért dolgozzak még kb. 40 évet egy olyan munkakörben, amit utálok, nincs benne kihívás, és unalmas, ha van lehetőségem váltani?

(Spanyolországban pl. nagyon sok korombeli visszaköltözik a szüleihez...)

Az olyan szövegekkel, hogy "anyuci pici fia"... ugyan, nem kényelemből élek otthon, hanem kényszerűségből. Egy orvosi mellett (diák)munkával önálló életet, albérletet fenntartani nem lehet. Ez van.


2014. febr. 8. 11:37
 1/6 A kérdező kommentje:

A kérdés lemaradt, bocs. :) Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom, és barátokkal való beszélgetések során kerültek elő a fenti gondolatok.

Frusztráltnak kellene éreznem magam, mert ebben a helyzetben vagyok? Nem nyithatok "érdemben" lányok felé? Mondhatom azt, hogy azzal a lánnyal, aki ezt nem fogadja el, nem is érdemes semmit sem kezdenem?

2014. febr. 8. 11:40
 2/6 anonim ***** válasza:
érdekes mit gondolsz orvosival jobb lesz? ahhoz nagyon jó orvosnak kell lenned hogy keress pl havi 700 ezret mint rokonom magánrendelő nélkül 120 ezer lesz a fizetésed.
2014. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem (csak) a pénzről van szó. Az életminőséget jelentősen befolyásolja, milyen munkát végzel nap mint nap... utálod-e, vagy szereted-e amit csinálsz. Látsz-e benne kihívást vagy sem...
2014. febr. 8. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, de miért is gondolod azt, hogy ez ciki? Azt, hogy miért élsz így, hogy mit miért teszel/nem teszel, csak te tudhatod, másnak max. tolerálnia kell, ha meg nem tetszik, akkor nem kell veled ismerkedni/barátkozni. Én is másoddiplomán vagyok, és a szüleimmel élek. Nekem is vannak, akik fanyalognak (bár nem olyan sokan, mert nő vagyok), de mondom nekik, hogy ezt nekik nem kell megérteniük, csak annyit kell tenniük, hogy szépen lenyelik a véleményüket. Akinek nyűg volt elvégezni még a három éves alapképzést is, sosem fogja megérteni azokat, akik szomjaznak a tudásra.
2014. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben nincs probléma, HA, nem élsz vissza úgymond a helyzeteddel.

Tehát, ha a nőtől is elvárod, hogy majd anyuciként mindent helyetted csináljon a háztartásban, esetlegesen anyagilag is a több felelősséget a nőre hárítod, akkor tényleg anyuci pici fia.

Ha nem ez az eset, akkor a leírtak alapján egyáltalán nem lenne gond szerintem. Sőt, inkább becsülendő, hogy nem ülsz és szomorkodsz, hogy rossz szakmát választottál, hanem igen is mertél belefogni abba, amit igazán szeretnél és újra 0-ról indulni.

2014. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy vállaltad amit akarsz az tetszik.


Az, hogy undorító módon csak a huszonéves lányokat tekinted potenciális csajodnak, hányingert keltő. A magadfajták miatt kerülnek veszélybe okos és szép harminc elejei lányok pártalálási és szaporodási esélyei, mert a magadfajtáknak a korabéli "öreg" pedig sokszor nem is látszik, ki hány éves.


Ha tényleg orvos leszel, ne foglalkozz nőkkel, nem neked való. Menj urológusnak.

2014. márc. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!