Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Szerintetek tetszem ennek a srácnak? Pls vlaszoljatok, nagyon hálás lennék mindenkinek! Thx

Figyelt kérdés
Hát nem régen ismertem meg egy srácot, aki nagyon megtetszett. Helyes aranyos és kedves velem, de nem tudom, hogy, hogy tekint rám, mivel nagyon sok lány ismerőse van. Hát egyszer találkoztam vele és 3 óra hosszáig elbeszélgettünk, folyton csak mosolyogtunk egymásra és, fel akart hívni magához, de nem mentem fel, mert nem akartam könnyen adni magam. Aztán valamelyik nap, majdnem haza kísért, és folyton faggat, arról, hogy nekem ki tetszik? Mert elvileg ő kíváncsi típus. De nem tudom, hogy ő, hogy áll, hozzám. Tegnap megölelt és azt mondta, hogy szép a szeme és, hogy aranyos a hangom. És mindig olyan szépen mosolyog rám. Tegnap egy kicsit ivott és elvileg áradozott rólam az egyik legjobb barátnőmnek, hogy ő többet akar tőlem, meg mikor haverjaival volt, vagyis mentünk a városba akkor is velem jött hátul és alig volt a barátaival és ez jól esett. De viszont van egy másik lány, akihez beszaladt beszélgetni, de neki facebookon nem lájkolta a képeit, csak párat, nekem meg az összeset. Meg a másik lányt nem ölelte meg csak annyit mondott neki, hogy hali. De nem tudom..:/ remélem tetszem neki, ja és elkérte a számom meg mindig ugy köszön el, hogy majd még beszélünk.. Szerintetek tetszem neki? És szerintetek a másik lánnyal mi van? :
2014. febr. 8. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik.
2014. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább nem
2014. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert?
2014. febr. 8. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy téged akar. :) Az már más kérdés, hogy csk egy éjszakára, vagy komolyabb tervei vannak veled. A másik lány valószínűleg csak egy ismerőse, mert te is írtad, hogy sok lány ismerőse van. Valószínűleg ő ilyen nyitottabb, barátkozósabb típus.
2014. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. febr. 8. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj de cuki :) Szerintem tuti,hogy bejösz neki! ;)
2014. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!