Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a belső tulajdonságaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a belső tulajdonságaim tökéletesek és ilyen testem lesz, akkor tökéletes leszek és mindenkinek kelleni fogok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most azt a célt tűztem ki magam elé, hogy ilyen jó testem lesz. Most se vagyok kövér, csak nem vagyok ilyen szexin formás. Ha mindemellett a belsőm is jó, akkor nagyon jó csajnak fogok számítani?


2014. jan. 5. 17:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy arcra is szép vagyok!
2014. jan. 5. 17:46
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem robotok, ismered azt a fogalmat hogy egyéni ízlés?
2014. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Így majd sokan lesznek, akik ribinek fognak nézni, de valóban jó lennél, nekem tetszene, ha a belsőd is olyan, amilyennek lennie kell.
2014. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül

nem mindenkinek

2014. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Paulik Áron ***** válasza:

Szerintem ne formás fenékre gyúrj, hanem önbizalomra.

Ha ilyen tested lesz, azoknak a srácoknak gosz kelleni, akik a jó testű lányokat keresik, nem azoknak, akik a szép, és kedves lányokat.

2014. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Önbizalma már megvan..."belső tulajdonságaim tökéletesek"..te már most visszataszító vagy.
2014. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem másnak akarok tetszeni elsősorban, hanem magamnak. Szeretném jól érezni magam a bőrömben. Miért lenne visszataszító ha egy lánynak van egy egészséges szintű önbizalma?
2014. jan. 5. 17:52
 8/15 ASOT ***** válasza:
Lehet valaki lenéz ezért, de számomra azok a lábak túl izmosak.
2014. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A tökéletes lányokra lehet a világon leghamarabb ráunni..;) Akik ilyen "tökéletes" mintákat csinálnak magukból azok egoistákká is válnak általában, az meg kit vonz? Nem hallottad még hogy hány ilyen tökéletes lányt kerülnek a pasik, vagy hogy hány százalékuk él érdekkapcsolatokban, mert csak arra futják?
2014. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem nézlek le Asot :)

Szerintem sem a legmegnyerőbbek azok a lábak, de a felső test az nagyon jó :)

2014. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!