Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom életképtelen?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok vele,de már kiábrándultam belőle egyszerűen semmit nem csinal egész életében nem dolgozott.Én keményen dolgozom,mikor ide át jőn hozzám kivan nyalva a segge.Mindig én fizetek.Én viszem el moziba stb.Most azt szeretné,hogy vele éljek,és én vegyek ki lakást!de ezzel összeköltőzzni? És lusta nagyon tegnap ránéztem,és mondom Úristen ez egy csőves lóg a nyakamon.Tegnap is elmentem boltba kaját venni,persze h én fizetek ő 20 ft-ot nem ad bele,megcsináltam az ebedet,sosem köszönni meg.De semmitsem ha elviszem moziba azt sem.Ma irta megint nekem,hogy mikor veszek ki lakást mert 27 évesen ,már nem tud otthon élni.Felelőség tudat sincs benne.Mondtam neki,hogy nem sokára,és azt mondta ,hogy jó de gyorsan... már elegem van belőle,ha át is jőn hozzám csak idegesít,pedig nem hívom át,autómatikusan jőn.Szakitsak vele?

2014. febr. 8. 14:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne, inkább tartsd el élete végéig.
2014. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Sürgősen.
2014. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a szüleinek! :D
2014. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ő hiába 27 éves, még csak egy kisgyerek. Egyébként mindent a szülei fizetnek neki, vagy miből él?
2014. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
az ilyet élősködőnek hívják. azonnal dobd ki
2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

dobd ki

minek vagy egy ilyen kihasználós emberrel?

te magad írtad hogy életképtelen

megválaszoltad saját magad

2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%
hol találok ilyen nőket? :D
2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kapcsolatnak már lőttek. Nem is értem, ha ilyen és így érzel iránta, akkor mit kerestek még egymás mellett?
2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
Ne mások véleményére építs! Egyszerűen mondd meg neki, hogy változtasson magán , mert ez így nincs rendjén.Saját magadnak kell eldöntened, hogy le tudnál-e vele élni akár egy életet is, vagy nem. Szereted? Hiányozna, ha nem lennél vele?
2014. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy az Àgi?:( Pedig ma is levittem a szemetet..
2014. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!