Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom életképtelen?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok vele,de már kiábrándultam belőle egyszerűen semmit nem csinal egész életében nem dolgozott.Én keményen dolgozom,mikor ide át jőn hozzám kivan nyalva a segge.Mindig én fizetek.Én viszem el moziba stb.Most azt szeretné,hogy vele éljek,és én vegyek ki lakást!de ezzel összeköltőzzni? És lusta nagyon tegnap ránéztem,és mondom Úristen ez egy csőves lóg a nyakamon.Tegnap is elmentem boltba kaját venni,persze h én fizetek ő 20 ft-ot nem ad bele,megcsináltam az ebedet,sosem köszönni meg.De semmitsem ha elviszem moziba azt sem.Ma irta megint nekem,hogy mikor veszek ki lakást mert 27 évesen ,már nem tud otthon élni.Felelőség tudat sincs benne.Mondtam neki,hogy nem sokára,és azt mondta ,hogy jó de gyorsan... már elegem van belőle,ha át is jőn hozzám csak idegesít,pedig nem hívom át,autómatikusan jőn.Szakitsak vele?

2014. febr. 8. 14:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Te se vagy egy észlény, ha ezek után még másoktól vársz tanácsot...
2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

MIÉRT VAGY VELE?????????????????????????


ANNYIRA BUTA VAGY!

2014. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Igen életképtelen. De te is az vagy, ha eltartasz egy tróger semmirekellőt, "mert csak" alapon.
2014. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Pontosan ja:/
2014. febr. 8. 14:31
 25/29 anonim ***** válasza:
előbb is észrevehetted volna, hogy milyen... bár a szerelem tényleg vak...
2014. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
anyagias vagy! ameddig megteheted, hogy fizess mindent, miért ne tennéd? ja, hogy rátarti vagy...
2014. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Passiflora ***** válasza:

"A barátom életképtelen?"


A leírtak alapján inkább "életművész"! :-)


Komolyra fordítva a szót, nem tudom elképzelni, hogy normális önbecsüléssel - amúgy épkézláb, munkaképes - ember hogy tud így élni (akár férfi, akár nő az illető).


Hogy életképtelen-e, az szerintem akkor derülne ki, ha sem a Szülei, sem Te nem tolerálnátok tovább azt a helyzetet, hogy felnőtt férfi létére a saját létfentartásához szükséges anyagi javakat sem teremti elő (ha igaz, amit ítál, és tényleg életében nem dolgozott még 27 évesen).

2014. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Még nem dolgozott sosem és 27 éves a srác..
2014. febr. 8. 15:44
 29/29 anonim ***** válasza:
Cigóval vagy zsidajjal sose kezdj! Tedd lapátra, csak kihasznál!
2014. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!