Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel elég rég ismerjük egymást,nagyon jó barátok voltunk és kezdtem valamivel többet érezni,mint barátság,de egyszer megkérdezte,hogy lefeküdnék-e vele mint barát,de én természetesen nemet mondtam.Azóta nem túl gyakran beszélünk,de ha igen,akkor csak az utóbbi kérdést ismételgeti,csak még hozzá teszi azt,hogy ha azért mondtam nemet,mert ingyen kérte,akkor mondjak egy összeget,mert bármennyit megérnék neki.(Ezt azért remélem,nem gondolta komolyan.)Ráadásul közli,hogy velem álmodott,de gondolhatjátok,hogy az álmában nem romantikus sétára mentünk a tengerparton.Kezdem nagyon kellemetlenül érezni magam emiatt,de nem akarom megmondani neki,hogy kopjon le rólam,mert abban bízom,hogy egyszer megint normális lesz,ugyanis eléggé szükségem lenne a normális énjére,mert nincs túl sok barátom egyébként se.Az is benne van a pakliban,hogy csak viccel,(bár ezek után már nem hinném) és azt fogja gondolni,hogy semmi humorérzékem nincs.Ti mit tennétek a helyemben? 16/L
2014. febr. 8. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem keress egy normálisabb fiút :D
2014. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!