Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt tanárnő - diák kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt tanárnő - diák kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem le. én 19 vagyok ő 28. Amíg suliba jártam nem volt közöttunk semmi, csak két csók talán és néhany puszi arcra szülinapkor, névnapkor. Október óta írunk fb-n néha találkozunk de csak mint barátok. Bejövök neki és nekem is ő. Lehet köztünk valami? Titokban kellene tartani?
2014. febr. 8. 18:17
 1/3 anonim válasza:
100%

Csókolóztál a tanárnőddel? Ő érettségiztetett is? Mit tanított a tanárnő?

A kérdésedre válaszolva nem esélytelen a dolog.

2014. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten akarjátok, lehet belőle valami, de ha kiderül, botrány lesz - még ha nem is kerül az állásába, mivel már nem jársz oda, nagyon ki lesz nézve. Nálunk is van egy tanár, aki volt diákkal jár, mindenki tud róluk mindent, kb. az egész szexuális életük pletyka tárgya, és nem sok tekintélye van sem a diákok, sem a tanárok között egyiküknek sem.
2014. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az érettségin nem volt ott, és nem is tanított.. csak ott tanítt ahova jártam.
2014. febr. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!