Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfi közt őrlődöm! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi közt őrlődöm! Nem tudom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok.Az egész sztori körülbelül 6 éve kezdődött, amikor kimentem Párizsba. Az édesanyámon keresztül hamar munkához jutottam, minden tökéletesen alakult. (A sztori igen bonyolult, néhol így leírva és visszatekintve én sem értem, mégis mi volt velem.) Majd a munkahelyemen megismertem G-t, és D-t, a két jó barátot. Pár hónap elteltével kb az összes munkatárs felvilágosított, hogy D totál belém van esve, csak (a hat év korkülönbség miatt is) nem mert elhívni randizni. De ha el is hívott volna, nemet mondtam volna, mert nekem akkor G volt a minden.(Akivel 8 év van köztünk.)Majd annak tudatában, hogy D belém van esve,a legjobb barátjával mentem vacsorázni, és jöttem össze. Több, mint 2 évig voltunk együtt. A szakításnak az oka az állandó féltékenység volt, amit mindennél nehezebben viseltem el.Szakítás után D állt mellettem, ami meglepő, hiszen fájdalmat okoztam neki. Majd bevallotta, hogy még mindig nem szűntek meg az érzései velem kapcsolatban. Eltelt bő 8 hónap, G-vel beszéltem róla, mi lenne, ha én és D...mivel áldását adta, megpróbáltuk. 2 évet bírt ki a kapcsolatunk, aminek hasonlóan, a féltékenykedés vetett véget. Ennek 3 hónapja. 1 hónappal később mind a kettő ugyanazon napon megtalált, hogy mi lenne, ha ő és én, újra megpróbálnánk, ezúttal minden máshogy alakulna, és stb..Majd megtudták hogy mind a ketten vissza akarnak kapni, amivel a vége oltári nagy veszekedés,és verekedés lett. A mai napig nem javult a helyzet, ők harcolnak értem, és egymást ölik, én meg rosszul érzem magam, hogy tönkretettem egy barátságot, és egyszerűen, abban sem vagyok biztos, hogy melyiktől mit akarok,de a vicces a dologban, hogy én mintha levegő lennék, konkrétan engem meg sem hallgatnak,csak nyomják egymásnak a dumát és veszekednek rajtam. Most hazajöttem egy hete Magyarországra. Kicsit kikapcsolni, és átgondolni mindent. Azóta naponta 99 levelet kapok.Nem tudom egyszerűen mit tehetnék? Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett, csak mindent le akartam írni nagyjából. Valakinek van ötlete? Nyilván mind a két fiút szeretem, van közös múltunk, de nem tudom mit cselekedjek..

2014. febr. 8. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dugj mindkettővel egyszerre :D
2014. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kutyapóz,egyik előlről szájba másik hátulról vaginába
2014. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagyd faképnél mindkettő és keres 1 normálisat.
2014. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem olvastalak el (olyan hosszu) ... csak a kerdesre probalok reagalni:


Ket szek kozul a pad ala fogsz esni :)

2014. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És talán nem is bánnám, ha így lenne :) De jobb lett volna azért, ha elolvasod, talán vannak hasznos információk.
2014. febr. 8. 13:56
 6/11 anonim válasza:

ismerős sztori :D

[link]

egyébként:

írj rá D-re. hogy mit szólna ha te és G...

és írj rá G-re hogy mit szólna ha te és D...

amelyik lazábban veszi annak adj esélyt! :)

2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ilyen könnyen menne, pláne azok után, hogy mind a kettővel voltam kapcsolatban. Kötődök hozzájuk, meg szeretem őket, de hogy szerelmes lennék bármelyikbe is, azt nem tudom. Ha D-vel ha G-vel jövök össze, a másiknak fájdalmat okozok, ésnem akarom, hogy bármelyik rosszul érezze magát. ( Sok film van, ami szerelmi háromszögről szól :) ) Köszi a válaszokat, iszonyat rossz ez a helyzet.
2014. febr. 8. 14:28
 8/11 anonim válasza:

de ezt a filmet nézd meg, mert tényleg jó, (látni fogod a hasonlóságot is a sztoriban :) )

akkor meg mond meg neki hogy ne viselkedjenek gyerekesen. aki hamarabb észhez tér az a "nyerő" ha viszont egyikukkel sem jossz ossze, akkor mindkettojuknek fajdalmat okozol.

2014. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gondolná az ember, egy 31 és 33 éves férfinak több esze van ennél...de nem. Amint túl leszek ezen, megnézem ígérem.


Amúgy, ha tehetném összegyúrnám a kettőt eggyé, és úgy lenne egy tökéletes pasi. De, nyilván ez az opció kilőve, ezt nem tehetem meg. Köszi a választ!:)

2014. febr. 8. 14:34
 10/11 anonim ***** válasza:
szemből egy szájba hátulról a másik punciba, ha a fejed fölött pacsiznak akkor az az Eiffel-torony póz. Párizsban ez megállná a helyét. :)
2014. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!