Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen a kapcsolatotok Skorpió fiúval?

Figyelt kérdés
most jöttünk össze és kiváncsi lennék tapasztalatokra. persze, tudom hogy egyénfüggő, de akkoris..:D
2009. dec. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
gyakran megcsíp :( így jó ha van ellenszérum a hűtőben!
2009. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akaratos ,makacs,ha nem az van amit ő akar akkor képes otthagyni.neked mi a horoszkopod?
2009. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előzővel egyettértek, gyakran "megcsíp", elején még elviseltem de aztán már túl sok lett! De azt nemhiszem h csak a horoszkóp miatt olyan egy ember amilyen...
2009. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem is igyvolt ha nemaz volt amit ő akart akk durci lett pedig fiú volt (20:04 voltam)
2009. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

23/F skorpió vagyok


Mindíg odaadó voltam. Soha nem sértődtem, ha mégis akkor olyan hamar bocsájtottam hogy észre sem vették. :) Többnyire mindig tudtam mi kell a páromnak, és eléggé aktív voltam a kapcsolat elején. A végefelé már egy kicsit biztonságban éreztem magam és hajlamos voltam néha elfelejteni hogy van ám nekem egy gyönyörű barátnőm. De alapjába véve nem lehet egy embert a horoszkópjáról megítélni..

2009. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
önző,beképzelt,mindent magának akar,keménykedő,teszi a fejét.
2009. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bika vagyok és fiu skorpióval voltam... hát semmi jo tapasztalat mi ketten nagyon nem passzolunk sőt... sok veszekedés:D
2009. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A sztereotípia meg a 20:19-es elbeszélése végül is csak tökéletesen ellentétesek. De ez ne számítson semmit...
2009. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Skorpió a párom én rák vagyok!Nagyon boldogok vagyunk!

Mindenben segít, támogat és nagyon oda adó és megértő!

Vitáknál igazat ad nekem, ha tényleg igazam van, ha viszont nincs igazam ész érvekkel nyugodtan meggyőz soha nem veszekszünk!

Korábban nagyon jól élt, viszont most vannak anyagi nehézségei, de így is én vagyok az első!Ha úgy érzi mindent megkaptam, csak akkor kezd el magára gondolni!

Igazi állom pasi!!

Tündérek a skorpiók,nagyon érzelmesek!Nem értek egyet azzal hogy szurkálódóak!

2009. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a sok gyors választ. Vízöntő vagyok:)
2009. dec. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!