Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva voltam? Túlreagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva voltam? Túlreagáltam?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismertem meg, az elején minden rendben volt, utána találkoztunk, 3. randin szerelmet vallott, én nem éreztem, nem mondtam neki. Folyton ellenőrizgetett, ha mentem valahova, felhívott faggatózni, bántóan, sértően írogatott mindig, nagyon nehezen tűrtem már (utána ezt abba hagyta). 3 napja eltűnt, ma felbukkant, és írta, hogy találkozna velem, én erre kiosztottam, hogy mit képzel magáról, folyton bántott, eltűnt, stb... És kicsit szégyellem, de már annyira felhúzott a dolgaival, hogy kiosztottam őt és lekiabáltam,majd kinyomtam a telefont, töröltem és tiltottam.
2014. febr. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy túlreagáltad .
2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ejteném a helyedbe a srácot.
2014. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hamarabb is lerázhattad volna
2014. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos.
2014. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamarabb kellett volna. Én egy rohama közben osztottam volna ki ugyanazzal a lendülettel, de ettől még ugyanúgy megérdemelte.
2014. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kirohanás nem volt túl elegáns, de őszinte. :)

Ne bánkódj miatta, mindent megtett érte. Felejtsd el, és lép tovább.

2014. febr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!