Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, illetve hogy tegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drenna88 kérdése:

Mit tegyek, illetve hogy tegyem?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyok együtt a párommal!de nem először.Együtt is élünk.az eleje szép volt nagyon is,a csillagokat is lehazudta nekem ismét!aztán minden csak egyre rosszabb lett.Folyamatosan veszekedünk,az együttlétek is csökkennek(már szinte nem is kezdeményezek)Én családot szeretnék,de szerintem ő nem egy "apukafajta"illetve sokszor látom/érzem is hogy nem biztos hogy szeretné.Neki már van egy gyermeke egy másik kapcsolatból.Amikor nem dolgozik,sosincs itthon(kocsmában inkább) szinte és ez miatt is sokat veszekedünk!Már bántott is egyszer és megcsalás jelei is voltak(amire persze ő nem emlékszik,mer t ittas volt én meg dolgoztam)Tudom, hogy mit kellene tennem csak azt nem hogy hogyan!Tudom,hogy szakítanom kell,mert ez nem állapot!Amikor elhatározásra jutok,mindig egy pillanatra megingok!Megsajnálom(hogy hova menne,ha kiraknám?!)meg bízok benne,hogy más lesz,de mindig rá kell jönnöm,hogy nem lesz más!És ezen egy közös gyerek sem segít!A válaszokat előre is köszönöm!
2014. febr. 9. 12:26
 1/2 Rékcsi ***** válasza:

Erre sajnos te is tudod a vápaszt. Ott kell hagynod, h rájöjjön nem jó az amit csinál, ráadásul ha egyszer bántott akkor többször is fog és ezt nem szabad megkockáztatni. Lehet neki segíteni, de ne úgy h eltartod, mindent megbocsátasz neki és tűröd a megalázást.

16/L (nem tudtam h leírjam-e a koromat, de remélem így is komolyan veszed amit írok)

2014. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy mit kellene tennem...és el is határoztam magam, hogy ez az utolsó!nincs tovább!csak remélem ha erre kerül a sor, akkor lesz "erőm" megtenni ezt a lépést! az a baj, hogy szeretném, ha megváltozna!és tudom hogy hülye vagyok, hogy még reménykedek és vessek magamra, hogy még mindig így van ez...nem állítom azt hogy, szerelmes vagyok, de valami van!nem is tudom, hogy miért remélem azt, hogy változni fog...de kerek perec megmondtam ma neki, hogy ez volt az utolsó utáni és még egy dobása van, aztán én fogom összepakolni a cuccait és aztán mehet amerre lát...sok esélyt kapott már és sok mindent elnéztem már neki! de elég volt...

köszönöm a válaszod! és persze, hogy komolyan veszlek(veszem a válaszod)attól mert fiatalabb vagy nálam, attól még lehet érett a gondolkodásod, attól még láthatod Te is jól a dolgokat[és ezek szerint ez így is van! :) ]

2014. febr. 10. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!