Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mániája, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mániája, hogy mindig kopaszra nyírja a fejét. Ma szóltam neki, hogy még egyszer ne tegye mert nekem nem tetszik, erre megharagudott. Komolyan ezért meg kell sértődni? Eszem megáll.

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amikor megismerted, akkor is kopaszra nyírta? Akkor nem zavart?
2013. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt kopasz, de így úgy néz ki mint valami leukémiás.
2013. nov. 27. 14:14
 3/12 anonim válasza:
100%
Lehet elkezdett kopaszodni, csak nem akarja elmondani, mert lehet ciki lenne neki ... :)
2013. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem írhatod elő más embernek, hogy milyen hajviselete legyen... Azt közölheted, hogy Neked nem tetszik, de az ő döntése, mit csinál. Még szép...
2013. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kopaszodik. Szerintem így undorítóan néz ki, (bocs a kifejezésért)mit tegyek?
2013. nov. 27. 14:20
 6/12 anonim válasza:
100%

Ismerős, az én párom is csinálta ezt egy darabig! Hiába kértem, hogy ne csinálja, ő is csak megharagudott. Kikérte magának, hogy meg akarom szabni, hogyan nézzen ki, neki melege van hosszabb hajjal sapkában, jól áll neki ez, mert szép a fejformája, csak én nem értékelem és még sorolhatnám. Végül a szomszéd néni oldotta meg a problémát, szegénykém azt hitte, hogy rákos lett a párom és a kemo miatt hullott ki a haja. Egyszer átjött, hozott egy kis sütit és megnyugtatta a páromat, hogy ha vele valami lenne, akkor mindenben számíthatok rá és a férjére, segítenek a gyerekek körül is. Elmesélte, hogy a veje is rákban halt meg. Ennyire kellemetlenül szerintem egyikünk sem érezte még magát soha. Azóta kérnem sem kellett, nem nyírta kopaszra a fejét.

Nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet, de esetleg egy ismerőst megkérhetsz, hogy sajnálkozzon rajta egy kicsit a betegsége miatt. Talán ettől észbe kap.

2013. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez a "mint valami leukémiás" egy gyönyörű kiszólás, sokat elmond rólad.

Én 15 éve tolom 0-ásra a hajamat, eleinte praktikus okokból, aztán már azért mert egyre kevesebbet kellett. Akkor is kopaszra voltam nyírva amikor a kislányom mellett ültem az onkológián és ő is kopasz volt.

Jövő héten írjál be, hogy "a párom leszólta az új frizumat, hát nem egy paraszt?", hogy teljes legyen a kép.

2013. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha lányról van szó, akkor esetleg megértem a problémádat :)
2013. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nekem így nem tetszik. Én sem festem szőkére a hajam mikor fekete hajjal tetszettem meg neki.
2013. nov. 27. 14:32
 10/12 anonim ***** válasza:
A te hajad is a te dolgod, ha akarod, festesd be.
2013. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!