Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő már nem akarja a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő már nem akarja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Közel 2 éve együtt vagyunk a barátommal, ő az első barátom! Nagyon szeretem, de ő megváltozott negatív értelemben. Míg az elején a csillagot is lehozta volna értem, most egy darabka sz.rnak érzem magam mellette. Fogalmam sincs mit csináljak, ott hagyni nem akarom ,mert aztán örökre ez marad bennem hogy én dobtam őt(lehet még együtt lennénk most is -címszóval) De egyre inkább érzem hogy ő nem akar, mindennap talizunk,ő már un engem és mondja hogy mára kicsit elég volt belőlem, ő szerinte nyálas vagyok, közbe nem is, minden apró részletbe beleköt, azt mondja nélküle 0 vagyok, köp egyet és mondja, hogy ennyit érsz, megcsal sokszor hangoztatja és mikor ideges mindent a fejemhez vág, hogy neki nem kell ilyen barátnő hogy állandóan sír, nem szeret már. Olyankor kíváncsi vagyok hogy ezt azért mondja, mert ideges vagy mert így is gondolja. Tegnap megráncigált az után ordított velem, én meg zokogtam. Az tény, hogy én egy kicsi érzékeny vagyok, mert mondhatni hogy idegileg ki vagyok készülve, nem jó a családi köröm. Ő ezzel tisztába van, és mégis bánt ez miatt is, szerintem mellettem kéne lennie, támogatnia. Van mikor egész nap nem veszekszünk, együtt megyünk edzeni, meg mindenhova és nem veszekszünk és imád, vagyis azt érzem..de sűrűbben érzem ezt a gyűlöletet tőle. Félek, mert még csak most kezdi az életet én vagyok a második komoly barátnője. Beindult pénzileg, jogsit most rakja, és komoly céljai vannak sikeres sportoló. Azt mondja örökre együtt maradunk, és én hiszek benne..tenni is akarnék az érdekében hogy így legyen.

Szerintetek un? Most szeret vagy nem? Akkor minek van velem? Megbeszélni nem lehet vele a dolgokat..

Vagy ez a sok találkozás árt a kapcsolatunknak?

Én 18, ő 19


2014. febr. 9. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

a leírásból ő egyáltalán nem szeret téged és fogalmam sincs, hogy miért vagy vele. a helyedben most azonnal felhívnám hogy ennyi volt.

vagy ha nagyon vele akarsz maradni akkor megmondod hogy vagy 180 fokos fordulatot vesz, radikálisan változtat a viselkedésén vagy szakítasz vele.

2014. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyében vernélek mint a lovat.
2014. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te komolyan elnézed, hogy így viselkedik veled? :D

Mondjuk kezdhetnél egy kicsit eltünedezni, hirtelen ne érj rá, találj ki programokat, nézd meg, hogy reagál... Lehet másképp viselkedik majd, ha látja, hogy távolodsz tőle, lehet megijed, hogy elveszít és akkor pálfordulás lesz a viselkedésében... ha meg örül neki, akkor tudd,hogy ennyi volt, ne is sajnáld!

2014. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy elolvastam a teljese történetet. Azt tudom én is mondani, hogy ha nagyon vele szeretnél lenni akkor beszéld meg vele, hogy változtasson.


A második, hogy szerintem ha lehetséges akkor ne találkozzatok mindennap, az nagyon unalmas tud lenni.


Bár én azt tanácsolnám legszívesebben, hogy szakíts vele és kerüld el messzire, mert a leírásodból az jön le, hogy egyáltalán nem tisztel. Ne haragudj,hogy ezt mondom de ne fuss ennyire utána. Elhiszem, hogy a családi helyzeted miatt támogatásra lenne szükséged, de ebben barátnők is segíthetnének.

2014. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abszolút kihasználja a gyengeségedet és kiszolgáltatott helyzetedet. Az ilyen kapcsolatokból kerül ki a bántalmazott nők többsége. Ha nem akarsz közéjük tartozni, hagyd ott ezt a fiút, próbálj barátoktól támogatást kapni a családi gondokkal kapcsolatban. Ő úgysem fog neked segíteni, csak tetézi a bajaidat.
2014. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
velem full ugyan ez van, en 18 vagyok, a baratom 19,es mintha csak magunkrol olvastam volna! Sajnos aterzem a helyzetet! Probalj a kedveben jarni,ha bizonyos ido utan nem megy,szakíts vele,ha nem akarsz tonkre menni.
2014. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!