Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dobják ki egyes srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobják ki egyes srácok a barátnőjüket, ha valami problémája van?

Figyelt kérdés

Például válnak a szülei, a lány vagy egy hozzá közelálló megbetegszik, elveszíti a munkahelyét vagy hasonló?

Amikor kiderült, nem fogadják el a nyelvvizsgámat az egyetemen, és így kisebb az esélye, hogy felvegyenek, a volt barátom gondolkodás nélkül megütött.

Apukám 20 év házasság után el akar válni anyutól, mert lehet, anyu kórházba kerül.

Mikor lelki támogatásra számítva elmondtam a dolgokat a barátomnak, megharagudott rám. Félek, ki fog dobni.

Mit tegyek?


2014. febr. 10. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első körben azért azt mindenképpen tegyük tisztába, hogy nők között is pont annyi ilyen ember van, mint férfiak között, nagyon is tudnak patkányként menekülni a süllyedő hajóról, szóval a kérdés helyesen, miért vannak ilyen emberek.


Szerintem ha olyan kapcsolatban vagy, hogy valós alapja van a félelmeidnek, hogy emiatt elhagynak, abból a kapcsolatból jobb minél hamarabb magadtól kilépni.

Ezek, amiket elmondtál, nem normális dolgok, 2 egymást szerető ember nem viselkedik így.

Ürügyként sok mindent fel lehet használni, de ha ilyen ürügyhöz kell menekülni, abba a kapcsolatba már bele lehet szarni.



Hogy mit tegyél... egyelőre ne fesd az ördögöt a falra, mert ha ilyen negatív energiákat árasztasz, azzal előidézed a nem kívánt történéseket.

Ha viszont tényleg bekövetkezik, akkor mosolyogva lépj ki a kapcsolatból, és egy percig se sajnáld, egy ilyen kapcsolat egyetlen szomorú másodpercet sem érdemel!

2014. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Miért félsz, hogy kidob a pasid? Én már akkor kitettem volna, amikor megütött volna. Ha ilyenért megüt, később mi lesz? Vadállatot akarsz magad mellé?
2014. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ez fordítva is igaz.

Volt barátnőmmel egy (1) hónapja voltunk együtt, amikor meghalt az anyukája. Végigcsináltam vele mindent. Mellette voltam, támogattam, kitartottam mellette. És az egészre három hónapra kidobott. Ő dobott. Ő akit támogattam és a mai napig szeretem, pedig ennek már másfél hónapja.

Szóval ezt egy lelkiszegény nő is megteszi. Oda-vissza megy, de az élelmesebb férfi, inkább időben dobbant, megspórolva egy nagyobb lelkiválságot. Elkerülhetetlen, de akkor legalább tényleges oka legyen, nem az hogy "A gyász, minden más érzelmet kiölt belőlem".

2014. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!