Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit eléggé kedvelek ő 23 éves én meg 16. Azt mondják páran hogy lehet tetszem neki. Nem tudom hogy ez igaz-e... Mondjuk olyan mintha szívesen beszélne velem meg volt 1-2 flörtölős vicce de lehet azokat 100%-ig poénnak szánta és én látok túl sokat a dolgokba. Egyik barátnőm szerint a kor különbség miatt nem kezdeményez és nem kockáztat. Nem tudom mit csináljak....

2014. febr. 11. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kacérkodj, flörtölgess vele! Nem kell rámászni, csak játszadozz, menj bele kétértelmű dolgokba, és mosolyogj rá sokat. Aztán figyeld meg a reakcióját, és aszerint dönts, hogy vajon akarhat-e többet is tőled.
2014. febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 év még nem nagy korkülönbség, az viszont cikisebb, hogy ha ő melózik, te meg még a sulipadot koptatod. Szerintem nem a korkülönbség miatt nem kezdeményez, hanem a baromira eltérő életmódotok miatt. Nagyon eltérő szabályok korlátozzák az életeteket.
2014. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23 vagyok, estire járok és egyszer próbálkozott nálam egy ilyen idős lány. Én elutasítottam, DE nem a kora miatt, hanem azért, mert nem volt szimpatikus nekem, illetve (és neki is ezt mondtam, akkor igaz is volt!) akkor éppen szerelmes voltam valakibe. (ebből nem lett semmi)


Ez még az a kor, amit bevállalnék, de ez alá nem mennék.

A másik része meg az, hogy én nem vagyok "csajozós" és nem szoktam teperni sem. Igazából önbizalmam nem sok van, bár néha-néha én is elejtek egy-egy ilyen viccet. :)

2014. febr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nem tudom mit csináljakra... esetleg beszélgethetsz vele, vagy ráírhatsz facebookon, ha használjátok. De személyesen jobb lenne.
2014. febr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!