Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Majdnem másfél évig voltunk együtt a barátommal, most szakítottunk 1 hete. Még mindig nagyon szeretem, nem is fog elmúlni, szerintem, de egyszerűen nem bírtuk egymást tolerálni, már rettenetesen féltékeny volt még a barátnőimre is, állandóan cseszegetett, pedig ő is nagyon szeretett. Így sokadjára szakítottunk, most végleg. Mert eldöntöttem, hogy soha többet nem kezdem vele újra,mert fiatalok vagyunk még (18 évesek) és nem szabad erőltetni, amit rengetegszer próbáltunk, de nem működött. De most mégis itt vagyok, és hiányzik, nem tudom elfelejteni. Mindenről eszembe jut. Mit csináljak, hogy gyorsan kiheverjem a szakítást?

Már mindent kiselejteztem, amit tőle kaptam, a közös képeket kitöröltem, nem tartjuk a kapcsolatot.. mégis mindig figyelem, hogy nem ír/hív/keres-e... mit csináljak? mikor lesz jobb?


2013. dec. 22. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegény pára, egy ilyen szkalap bűvkörébe kerültél érzelmileg....?


Tudatosítsd magadban, hogy ez egy káprázat volt, és hogy csupán a tapasztalatlanságod okán létezik (a káprázat). Így tudod a maradványérzelmeket szépen lassan visszafejleszteni.


Ha érdemes volna arra, hogy ilyen érzelmeket táplálj iránta, érettebben viselkedett volna.


A legjobbakat!!! :) :-*

2013. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipöben járok. Egy hete szakitott velem a barátom, akkor helyesnek gondoltam én is, mert elegem lett.

Most meg szenvedek ezerrel, a telefonom nézem folyton,hogy hiv e. El kell engedned öt, nem tudsz mit tenni. Csak az idö segit.

2013. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!