Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó hűség teszt lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó hűség teszt lenne?

Figyelt kérdés

Családalapítás határán vagyok egy lánnyal,de szeretném tudni,hogy mennyire lenne mellettem kitartó.

Szóval azt mondanám neki,hogy elvesztettem az állásomat (ami nem igaz). Bebuktam a befektetéseimet. Például annyira "leégnék",hogy vissza kellene költöznöm a szüleimhez.

Mondjuk elvinném őt egy közös kukázásra.

Jó ötlet?


2014. febr. 11. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire nem bízol benne, akkor ne akarj vele családot.
2014. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kukázás azért durva, de amúgy remek ötlet, hallottad a mesét a koldusbőrbe bújt királyfiról te is anno? :D
2014. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jó hűségteszt, és egyben egy részedről elbukott nagyon jó bizalmi teszt.
2014. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Remélem, szakít veled, hogy így átverted.
2014. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Már bocs, de halott ötlet!


A közös kukázás??? Csóró vagyok, nagyon... De férjemmel kitartunk egymás mellett, mindent megteszünk közösen, hogy jobb legyen! De ha kukázni akarna vinni, kb sutba vágnám az eddigi 21 évünket, soha nem hagynám, hogy egy férfi ennyire megalázzon!


Az elején lévő szöveggel esetleg próbára teheted... de mi van akkor, ha átmegy a próbán, viszont miután közlöd vele, hogy bocs szívem, csak próba volt, azok után otthagy, mert nem tud együtt élni olyan férfival, aki nem bízik meg benne?


Én ezt tenném...

2014. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 menta34 ***** válasza:
94%
Szerintem még nem vagy elég érett a családalapításhoz.
2014. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az, akivel ezt megcsinálnád, nyilván nem rülnék, de ha szeretnélek-kiállnék melletted. Viszont! Ha kiderül, hogy ez egy vicc volt, mert nincs bizalom, akkor úgy tennélek ki mint macskát sz*rni...
2014. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Most írhatnám, hogy minek gondolkodtok a családalapításon, ha ilyen alapvető bizalom sincs meg benned.

De a kukázásból arra következtetek, hogy ez csak egy vicc, mivel abban semmi reális sincs.

Egyébként a kérdés alapján teljesen másra gondoltam. Hűség teszt nekem azt jelenti, hogy megcsal-e. Nem azt, hogy melletted marad-e, ha kevesebb lesz a pénzed. Ebből is látszik, hogy te vagy az anyagias, mert a hűséget is csak ilyen szemszögből tartod fontosnak, tesztelendőnek.

2014. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha ki akarod dobatni magadat, akkor igen.


Férfiként én teljesen természetesnek veszem azt, hogy a nők gazdasági versenyképességünk alapján is értékelnek minket, ha ebben padlóra kerülsz, akkor az értékedet jelentősen csökkenti.


Szerintem más szitu az, ha egy fiatal vőlegény lesz felelőtlen motorozástól nyomorék, ez esetben nem várható el menyasszonyától, hogy saját életét is tönkre tegye azzal, hogy vőlegénye mellett kitart. Viszont ha 40 éve boldogan együtt élő pár egyik fele tolókocsiba kényszerül, akkor a másiknak illik kitartania mellette.

2014. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Milyen sokan választanak maguknak felelőtlenül párt...
2014. febr. 11. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!