Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki már egy éve nagyon tetszik. Szerintetek elmondjam neki?

1. Ha elutasít akkor az már eleve ciki lenne

2. Ha én is tetszem neki akkor életbe lép a házinyúlra nem lövünk szabály.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lány kezdeményez?

14/L



2014. febr. 11. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2. miért lépne életbe a szabály? osztálytársak nem járhatnak vagy mi? ezt az éjjel nappal budapestben mondták?
2014. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Ez nálunk alapvető szabály, hiszen ha szakítunk, akkor nézhetjük egymás képet még egy évig meg azt mondják hogy ha mindennap együtt vagyunk akkor megunjuk egymást.
2014. febr. 11. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
feltételezem,még általános iskolába jársz,tégy úgy,ahogy a legjobbnak látod... de ha szerinted tetszel neki,csak valamiért nem mer kezdeményezni,akkor hidd el,nem most fogja elkezdeni,szóval,ha szeretnél valamit,akkor kezdeményezz,sokat nem veszíthetsz...
2014. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már csak 4 hónap az iskola végéig, szóval nem kéne sokáig bámulnod...
2014. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már többször visszautasítottam, ezért nem mer már kezdeményezni...Eddig nem tetszett, csak mostanság nagyon sokat beszéltünk egy nagyon megkedveltem.
2014. febr. 11. 19:10
 6/7 A kérdező kommentje:
7. osztályba járok, szóval meg van több mint egy évünk
2014. febr. 11. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg sokszor visszautasítottad , de ennek ellenére még tetszel neki és szeretne "járni" veled , akkor semmi esetre nem utasíthat el. A második meg hülyeség szerintem. Minél többet vagytok együtt , annál jobban megismeritek egymást. :)


F/18

2014. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!