Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírom a párom családját?

Figyelt kérdés
Veletek is előfurdult már, hogy saját magatok és az új párotok családja teljesen összeférhetetlennek tűnt? Persze, hozzákell még fűznöm azt, hogy nem olyan rég vagyunk együtt...Enyhén rendmániás vagyok...ők borzasztóan rendetlenek. ezenkivül, hogy mit illik vagy mit nem, azzal nem igazán vannak tisztában. Amikor másodikszor náluk voltam (rövid ideig)máris a család legbelsőbb titkairól szereztem tudomást és nem azért mert máris elnyertem volna a bizalmukat, hanem mert az ösztöneiken meg az indulataikon nem tudnak uralkodni. Igazából azt történt, hogy teljesen más elvárásaim voltak vele szemben is(mer, hogy ő is ilyen)meg mindennel...ha nagyon durván akarnám kifejezni...azt is mondhatnám: nagyot csalódtam. Nem tudom mit csináljak...
2014. febr. 11. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy a párodat sem bírod? Mert akkor egyértelmű a helyzet... Viszont ha csak a családjával van gond, akkor azt megbeszélhetitek.
2014. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néha úgy tűnik, hogy nagyon igyekszik...és tisztában van azzal, hogy felnőtt létükre elég gáz az ami van...de gyakran úgy érzem ez csak ideiglenes...
2014. febr. 11. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szereted a párodat?
2014. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bátor dolog lenne kijelenteni azt, hogy igen, szeretem, mert mint már irtam nem olyan nagyon rég vagyunk együtt...de nagyon könnyen beletudnék szeretni és komolyabban elképzelni ezt az egészet...csak ez így most eléggé meglepett...mondanom sem kell hogy kellemetlenül...:|
2014. febr. 12. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, nem a családját kell szeretni, hanem a párodat. Ha őt szereted, a családját is el lehet viselni....talán... bár kevés az infó, tehát konkrétabb dolgok amik elhangzanak vagy valami...


Mi a férjemmel pl 4 éve vagyunk együtt, de a nővére 1 mondaton kívül semmit nem szólt hozzám. Akkor is amikor megtisztelt a szavaival, 2 hónapja voltunk együtt....az öccsével, a csaj pedig azt mondta, hogy a mi kapcsolatunk nem fog sokáig tartani.

Ezt így... anélkül hogy 1szer is próbált volna beszélgetni velem vagy kicsit is megismerni ....


Ezek előtt és ezek után nem szólt hozzám soha. Még csak köszönni sem hajlandó nekem. Szóval nem szólunk egymáshoz.


Ezzel csak azt akartam írni, hogy nem kell kötelezően a párod családját szeretni. Elég ha elviseled:)

2014. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. febr. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!