Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal általában olyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal általában olyam 2-3 naponta szoktunk találkozni. Nem túl ritka ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 12:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de egyébként mind2-en bejárunk a mind2-höz közellevő városba...szóval nem mondhatja h csak ő..mert én is bejárok ugyanúgy.
2008. júl. 20. 18:35
 12/14 anonim ***** válasza:
elég régóta vagyok együtt a barátommal, mi is 2-3 naponta találkozunk és tökéletes a kapcsolatunk. a barátokra is kell időt hagyni, néha 1-1 otthon lazulgatós relaxálós napra, és ha nem ad más okot féltékenységre, akkor szerintem ebben az apjának segítős sztoriban is megbízhatsz. ha meg nem szeret az apja, akkor próbálkozz összebarátkozni vele, ha meg nem megy, szard le :)
2008. júl. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Volt barátomal jó ha 2 hetente találkoztunk (pedig pár kilóméterre lakott csak), a mostani meg 24/7 jóformán, és egyik se jó. A 2-3 naponta ideális.
2008. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
oké:) akkor megnyugodtam..mégegyszer köszi..:)
2008. júl. 21. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!