Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért aranyos az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aranyos az, ha egy pasi féltékeny?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallom azt, hogy milyen aranyos az, ha egy pasi féltékeny, és a legtöbb esetben csak nevetnek rajta a nők, és annyit mondanak, hogy nincs miért aggódnia, fejezze be, vagy csak egyszerűen nevetnek rajta. Viszont ha egy nő féltékeny, akkor azt már nem tartják aranyosnak, olykor nagy viták vannak belőle.

Ebből úgy jön le nekem a dolog, mint ha a nők azt gondolnák, hogy csak a pasik képesek megcsalni a párjukat, a nők pedig nem. Kicsit idegesít a dolog. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel :D



2014. febr. 11. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
na igen... a nők nagyon tudják félteni a kampójukat
2014. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor miért baj az, ha mi is féltjük? miért nevetséges?
2014. febr. 11. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
nem tudom...azt hiszik, nekik mindent szabad
2014. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nevetséges, csak aranyos. Egyébként néha egy nőtől is aranyos, csak nem akkor ha úgy kezd el viselkedni, mint egy állat, olyankor egyébként egy férfitól sem aranyos.
2014. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A nõk idióták, fölösleges erõfeszítés értelmet keresni bennük...
2014. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, héhé fogjátok vissza magatokat ti nőinemet megsértő hímállatok!
2014. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért aranyos mert törődik velem tényleg, szóval érdeklem . És mert olyan vicces, hogy morci fejet vág és ki akarja iktatni a vetélytársát, de közben semmi oka sincs rá, hiszen számomra csak ő létezik :)
2014. febr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem se nem aranyos, se nem nevetséges..inkább jólesik mert érzed,hogy tényleg szeret a másik..persze ameddig nem betegesen féltékeny a másik olyan annyira ha pl. az utcán ránézel egy nőre akkor letépi a fejed
2014. febr. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelzem, ha az gondoljátok, hogy egy pasi aranyos, ha féltékeny, nem volt még igazán féltékeny pasitok. Az minden, csak nem aranyos....Idegőrlő, lekicsinylő, degradáló, mert azt hiszi megcsalod, mindig és mindenkivel.

Először azt mondod de cuki, hogy félt, aztán elkezdi ellenőrizgetni a telefonod, feltöri a számítógépes jelszavaidat, a barátnőd előtt ordait veled, hogy a heti egyszeri kávézás közben egymást is kinyaljátok. Ha otthon vagy nyávogjon a macska, ha éppen lovagolsz nyihogjon a ló.... És ezek csak mini példák voltak a saját életemből.

Összeroppantotta az önbizalma, nőként a sárba taposott.

Nem, nem aranyos, bizalomhiányos, és önbizalom hiányos.

Csirájában el kell fojtani, különben nincs megállás a lejtőn. Az aranyos, cuki pasi leéget majd mindenhol és a normális embereket elűzi mellőled. Mellé, ha te nem vagy féltékeny, akkor nem szereted és kezdőik az eleinte aranyosnak tetsző féltékenységi roham. Mert ha meg az vagy, nem bízol benne.... Ördögi kör.

Bocsánat, kicsit belelovaltam magam, de a féltékenységet fél percig nem tolerálom. Az első ellenőrző lépésre, kalap-kabát.

Vagy bízik bennem, vagy keressen valakit, akiben bízik. A féltékenység NEM aranyos.

2014. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!