Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan/tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan/tudtok olyan történetet amiben egy jól működő kapcsolatnál a lányt/fiút egy másik fiú/lány felvette facebookon. (folyt. )?

Figyelt kérdés

tehát olyan történetek érdekelnének ahol egy harmadik fél "mindenféle hátsó szándék nélkül" felvette a párotokat?! Mi lett a végkimenetele? Belement a párotok baráti taliba vagy leállítottátok mielőtt eldurvult volna? Ha pár hét után kérés ellenére sem hajlandó a párotok megszakítani a kapcsolatot mit tennétek? A mai világban így vadidegenekben én semmiképpen nem bíznék meg hiába mondja, hogy semmi hátsó szándéka nincs.

Előre is köszi azok válaszát akik hajlandóak megosztani a történeteiket!


2014. febr. 12. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olyat hallottam, hogy a lány felvette a fiút a fészbúkon, de fiú csaja féltékenykedni kezdett, amit először a fiú a szeretet jelének vett. Egyébként csak beszélgettek a lánnyal fészbúkon (óvodában együtt tologatták a dömpert meg a kisautót, amolyan fiús lány volt), de a srác csaja annyira féltákeny volt, hogy a fiú végül megunta, a csajt tarkónb*szta egy plüssmacival és szakított vele. Ezután a fészbúkos lánnyal továbbra is jót beszélgettek, mert egyébként nem akartak semmi komolyat egymástól.

The end.

2014. febr. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak a mai tizenevesek problemaja. Erett gondolkodasu ember teljesen maskent eli az eletet es szaarik a Facebook-ra.
2014. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. febr. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!