Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másik lány a képben, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik lány a képben, vagy csak mindenbe belemagyarázok mindent? Fontossssssss!

Figyelt kérdés

Most ismerkedtem meg a barátom testvérével és barátaival.

Három lány, két srác. (A barátom öccse, annak a barátnője, a barátom legjobb barátja, és két szingli lány).

Ritkán van így együtt mindenki, mert más városban élnek.

Én a párommal távkapcsolatban vagyok, most itt voltam 3 hetet nála, vasárnap megyek haza, a többiek még maradnak.

A barátom az egyik csajjal nincs olyan közeli baráti viszonyban (az öccsének a barátnőjének egy barátnője), nem sokat tud róla, de a csaj valahogy nagyon szimpatizál vele.

Mindig igyekszik vele ketten maradni, beszélgetnek csak. Ha más is ott van, nem szól hozzá. Leültem a barátomhoz, ő adott egy puszit, mire a csaj savanyú képpel nézni kezdett, és mikor észrevettem, elfordult.

Velem végképp nem kommunikál (míg a többiek igen), köszönni se nagyon akar.

Mindig keresi a barátom társaságát. Amikor a barátom bejött a szobába a többiekhez, a csaj inkább elvonult.


Mennyi az esélye, hogy elveszítem a barátom?


(Neki nem mondtam, nem akarom feleslegesen húzni az agyát, ha valami, úgyis megtudom)


én: 20l, barátom: 27F, lány: 23l



2014. jan. 3. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
az tuti hogy a csajnak kell a pasid de ha szeret a pasid nem kell felni de azert nehagyd hogy sokat legyenek egyutt nagy lehet a kisertes
2014. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát valószínű a csajnak tetszik a pasid , de ez még semmit nem jelent. Ilyenek két emberen múlnak. Úgyhogy te tudod mennyire bízol meg a barátodban.
2014. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaj de nagyon utálom az ilyen szarkeverőket, mindig ott vannak 3.-nak... tudom milyen érzés, és én is tuti félnék a helyedben, de ha szeret a barátod és megbízhatsz benne, akkor szerintem nincs mitől tartanod, persze ezt mondani könnyű, nekem tuti járna ezen az agyam..
2014. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még vagy 3 hétig együtt lesznek...nélkülem...
2014. jan. 3. 18:28
 5/10 A kérdező kommentje:
De a barátom is szívesen van a csajjal. Neki adta az utolsó szelet kenyeret vacsoránál (mikor nekem se volt már kenyerem), és ha odamegyek hozzá beszélgetni, elhúzódik, nem mutat érdeklődést.
2014. jan. 3. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:

figyelj beszélned kell a barátoddal, hogy úgy veszed észre a csaj rá van állva, vigyázzon vele, nehogy félreértse a párod kedvességét, vagy valami...

viszont bíznod kell benne. ha tényleg szeret, nem csinál semmit, ha meg igen nem érdemelt meg.


annyira utálom az ilyen kotnyeles libákat, akik nem tudják hol a helyük. (itt gondolok a "3.tagra")

2014. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azigen 7 év van köztetek, milyen furcsák vagytok...

Én nem kavarnék a hugicám korosztályával, azt már olyan "molesztálásnak" fogom fel :P

17/F

2014. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha más is ott van, nem szól hozzá."


Na itt van a kutya elásva :) Nem halucinálsz....

2014. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Azigen 7 év van köztetek, milyen furcsák vagytok...

Én nem kavarnék a hugicám korosztályával, azt már olyan "molesztálásnak" fogom fel"


Kedves 17F!

Nem mindegy, hogy 10 és 17, vagy 20 és 27.

Mindketten felnőttek vagyunk, itt ez már nemigen számít

2014. jan. 3. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon szereted és félted a barátodat,érthető,ha nem szeretenéd elveszíteni,a csajban sem véletlenül látsz riválist.A nők jó érzékkel kiszúrják az úgymond ellenfeleiket.Ami tehetsz,hogy végig gondolod,milyen embernek ismered a párodat,és ez alapján próbálsz bízni benne,hinni neki.Ha nagydumás,flörötlős típus,inkább van félni valód,ha nem,nem fog jót tenni kettőtöknek,ha ezzel szekálod.Egyelőre ne szólj erről a barátodnak szerintem,de légy résen,és figyelj oda a csajra.
2014. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!