Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda adhatom neki vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda adhatom neki vagy inkább ne is keressem?

Figyelt kérdés

A volt barátomnak most lesz a szülinapja. Neki van barátnője,de azt mondja h nem szereti,mert engem akarna visszakapni. Nekem ilyen aljas módon nem kell,pedig azért még érzek iránta valamit. Merőben egyszerübb lenne a helyzet ha nem lenne barátnője,na mindegy.

Szóval most lesz a szülinapjaé s van egy filmem amibe a kedvenc színésze játszik és még nem látta,és tudom h régóta szeretné megszerezni. Oda adjam neki szülinapjára, nem lesz ez neki egy jelzés h tovább csinálja ezt a hülyére veszem a barátnőmet dolgot? nem akarok én lenni a szemét kavarós ribi,ha szakítanak ha nem. Eddig mereven elutasítottam a lehetőséget amit ajánlott,h igent mondoka kibékülésre és ő pár napon belül otthagyja a barátnőjét.


2009. dec. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Add oda neki és kösd le azt is, hogy csak puszta jó szándékból adod (+szülinapja is van) és nem más egyéb miatt.
2009. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Odaadhatod neki, de ha esetleg újra összejössz vele, azért légy benne biztos, hogy a mostani barátnőjével elvág minden szálat...nem hiányzik szerintem neked sem egy csalódás megint.
2009. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!