Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Kiakadnátok, ha a 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

QueenRavenna kérdése:

Szülők! Kiakadnátok, ha a 22 éves lányotok összejönne egy 35 éves boncmesterrel?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. Anyám nem nézi jó szemmel, ha nem orvossal, jogásszal, mérnökkel vagy közgazdásszal randizom. Az "egyszerű" munkás embereket lenézi, holott ő is csak egy diszpécser.

Még nem mondtam el neki, hogy összejöttem vele, de tud róla, hogy nagyon összebarátkoztam eggyel. Csúnya jelzőkkel illette őt, ami nagyon fáj. Pedig ő a legkedvesebb, legkorrektebb pasi, akivel találkoztam, és nagyon oda van értem.

Mit tegyek?


2014. febr. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogd a pasi kezét, és kezdj új életet, albérletet. Elég felnőtt vagy már hozzá.
2014. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor sem lennék túl boldog, ha lányom majd patológus szakorvost választana. Egyszerűen szerintem nem jó az, ha az emberi tragédiákkal, halállal való nap szembesüléssel úgy része egy személy életének, hogy közben párja ebben teljesen civil.
2014. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem anyád jár vele, hanem te. Nem kell az engedélye hozzá és végképp nem 22 éves korodban.
2014. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel nővérnek tanulok, láttam már sok haldoklót, halottat. Sőt, làttam őt dolgozni is.
2014. febr. 12. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Így már én sem érzem furcsának.
2014. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen szerintem nem jó az, ha az emberi tragédiákkal, halállal való nap szembesüléssel úgy része egy személy életének, hogy közben párja ebben teljesen civil."


Akkor tűzoltók, rendőrök, mentősök, ápolók, orvosok és rengeteg egyéb ember a foglalkozása miatt kizárva?


Én biztonságtechnikában dolgozom, annyit tudni kell, hogy tűzvédelmi rendszer és más egyéb életvédelmi, illetve oktatási rendszer van pl a patológián is. Azt nem a patológus meg a boncmester szereli fel, üzemeli be, tartja karban, hanem mi. Mi is szembesülünk ilyenkor olyan dolgokkal, amikkel te ezek szerint még nem szembesültél.

Akkor gondolom már én is ki lennék nálad zárva...

2014. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!