Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se nővel se nő nélkül?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha van párkapcsolatom, vagy ha nincs, de éppen több lány is érdeklődik irántam, akkor egyszerűen egy idő után már belefáradok, és nem érdekel annyira?


Ha barátnőm van, akkor egyre jobban kijönnek a negatív dolgai, és mindig az van, hogy egy idő után elkezd "elsárkányosodni". Elkezd fárasztóvá válni, monotonná, és már a hisztiket sem tudom tolerálni úgy mint az elején.


Ha meg nincs barátnő, de éppen vége lett, és lennének új "jelöltek", akkor meg annyira nem érdekelnek, kevésbé vagyok motivált, randira járni, köröket futni, persze nem csak a szex fontos nekem, de olyan túl sok macera néha az udvarlás, legalábbis ilyen időszakomban ezt érzem.


Ha meg éppen már jóideje egyedül vagyok, akkor hullámzó. Egyik nap megbolondulok mert egyedül érzem magam, és nincs csajom, a másik nap meg tök jó, hogy senkihez nem kell alkalmazkodnom, vagy senkire nem kell figyelnem csak magamra és azt csinálhatok amit csak éppen akarok.


Nem tudom, lehet én vagyok rosszul összerakva, de nekem ezek nehéz időszakok, és totál kedvetlen leszek az egésztől. Más nincs így ezzel?


Most is szakítófélben vagyok a barátnőmmel. Közben meg két csaj is érdeklődik, érződik, hogy keresik a társaságom stb. Csak nekem most annyira nincs kedvem túl sok energiát fordítani egy újabb kapcsolat felépítésére. Jó lenne ha egyszerűen jönne össze valami más, valami új, valami friss. Vagy ha nem most akkor majd később. Nem tudom, tegnap pl. tök örültem az egyik csaj érdeklődésének, ma meg már egyáltalán nem érdekel az egész.


Lehet egyszerűen csak unom már a telet, és ez a sz@r idő hangol le, vagy nem tudom, de tökre unalmasnak érzem a mindennapokat már.


Ti hogy léptek ki az ilyen hangulatból? Vagy csak nálam van ilyen?


26F



2014. febr. 12. 22:37
 1/8 Moszuke ***** válasza:

jó akkor visszakérdezek


nem feltűnő, hogy sorozatosan ez történik?

nem lehet, hogy a hiba nem a hülye nőkben van hanem benned?


ez most nem támadás, vagy valami felőlem megsértődhetsz, de:


lassíts le. figyelj egy kicsit a szívedre mi súg.


ülj le és vedd sorra az összes kapcsolatodat.

miket ronthattál el? ennek milyen előjelei voltak amiket nem vettél akkor észre? de most így utólag mintha hmm rémlene, hogy ja.. volt ott valami előjel, hogy gáz van..

írd le ezeket... az előjeleket.. mit nem vettél észre... mikor viselkedtél hülyén.. stb..


én is készítettem egy ilyen papírt mert azelőtt hajlamos voltam azt mondani, hogy BAHH a lányok hülyék.

nos a papír elkészülte után rájöttem, hogy önző voltam, nem hittem magamban, mert mertem sok mindent kimondani, nem érezte a párom a támogatásom és mindezek ellen nem tettem semmit.

a tudás hatalom

2014. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hol írtam én, hogy a lányok hülyék? :D


Egy szóval nem mondtam, hogy nem én vagyok a hibás a dolgokért, vagyis én nem is problémáztam ezen, a kérdés nem arra irányult, hogy ki hibázott, hanem, hogy más is van/volt e így, vagy egyáltalán ki hogy éli meg az ilyesmit.


Én tudom jól, hogy az én hibám, meg hogy nem az érzelmi "normák" szerint meg önzetlenül kezelem a kapcsolataimat meg a dolgaimat, hanem néha önző vagyok. Semmi bajom a nőkkel sőt imádom őket, és ha hisztiznek vagy ilyesmi, én azt is imádom, csak egy idő után befásulok, meg megunom a stagnálást, és szétcseszek inkább mindent magam körül, hogy aztán újraépíthessem mással, máshogy, más helyen, más időben stb. viszont ez valahol a változatosság mellett egy ördögi kör is, de nehéz megállapodni, legalábbis én eddig képtelen voltam. :)

2014. febr. 13. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért jó,hogy vannak Pr.stik.Probléma megoldva.
2014. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy legközelebb csak olyan lánnyal kéne összejönnöd aki igazán érdekel. Egyébként pedig ez alkat kérdése. Te könnyen belemész egy kapcsolatba, és könnyen ki is szálsz belőle. Én pont az ellenkezője vagyok. Másképp működünk, ennyi. Ha lesz olyan, akiért érdemes lesz küzdeni, azt remélhetőleg majd észreveszed, és nem fog eltűnni egy könnyebben kapható árnyékában.
2014. febr. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A választ Te magad írtad le, mondjuk nem szó szerint. Azért vagy ilyen, mert megteheted. Ha az egyikkel nem annyira jó, ott van a másik kettő sikervárományos. Tehát akkor nincsen csajod, ha éppen nem akarod.
2014. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó valakinek, hogy a nők futnak utána. Szerintem neked a túl jó lét már az agyadra ment. Én nagyon örülnék ha egyetlen egy lány is érdeklődne. Nem foglak megsajnálni 23/F
2014. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj hogy tul jokepü vagy es igy vonzod a cukorkakat , olyan lanyokat akik bizony sokat nyavalyognak kenyesek stb.


Ne szallj fel minden vonatra, es inkabb te keress magadnak egy lanyt.

2014. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!