Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Harcoljak az igazamért vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2 éd fél évig voltam együtt a barátommal, utána szakítottunk. 2 hónapra rá öszejöttem egy fiúval 2 hónappal ezelőtt pedig szakítottunk mert rájöttem hogy nekem a volt barátom kell!!!! minden nagyon jó lett volna, ha a csaldom nem szólt volna bele, és nem tallt volna ki hazugságokat és nem fenyegett volna őt. mostmár túllettünk ezen is. az úk probléma az hogy valakitől azt halotta hogy én megcsaltam őt. nem tudom, hogy hog, miért, ki mondta neki, nem is árulja el. de moszmár utál és látni sem akar, nem hajlandó velem beszélni: csak hétvégéken van itthn iy elég kicsi a remény is hogy összefussunk. ha pedig mégis akkor biztos nagyon csúnya vezskeedés lenne mert egyszerűen nem hisz nekem, írtam neki emaileket de nem is válaszol? hagyam, vagy hogy nerjem visszaa bizalmát?
2011. febr. 27. 14:40
 1/3 Norb66 ***** válasza:
Ha nem hisz neked akkor ne gyere vele újra össze, mert a későbbiekben sem fog, és ez miatt újra szakítani fogtok. Sajnálom.
2011. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyesírásra azért figyelhetnél.
2011. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem hisz neked, és még arra sem képes, hogy meghallgasson akkor hagyd.

ha fontos lennél neki, tőled akarná hallani, hogy mi történt és nem azt hinné el amit mások mondanak neki.

2011. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!