Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak érte vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
van egy srác akibe nagyon szerelmes vagyok, de ő ezt nem tudja. Kb 2 évvel ezelőtt elhívott iszogatni, de nem adott jeleket h ez lehetne több, igaz én sem adtam amit most nagyon bánok. de már akkor is nagyon kedvelltem. Utána barátnője lett amit nagyon nehezen viseltem, és elkerültem őt teljesen. De most h nincs senkije talán lehetnénk együtt. De hogy keresemm fel vele a kapcsolatot, hiszen két éve nem beszéltünk. Felkeressem egyáltalán vagy felejtsem el őt.
2012. okt. 1. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2012. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy harcolnod kell érte! Gondold el: veszíteni nem veszíthetsz semmit, de sokat nyerhetsz :)

Szóval vagy ez, vagy az, hogy örökké azon fogsz rágódni, hogy nem próbáltad meg. Melyik a csábítóbb lehetőség?;)

2012. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, de hogy keressem fel csak úgy nem ronthatok rá h figyelj már szerelmes vagyok beléd
2012. okt. 1. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg! nem kell egyből lerohanni, kérdezd meg először hogy mi a helyzet, mi történt vele az elmúlt 2 évben, aztán majd alakul a többi!
2012. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!