Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem katasztrófa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem katasztrófa a magyar férfiak kinézete?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 20:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Én vállalom: nálam ocsmányabb kinézetű férfit elképzelni sem lehet.
2014. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Ja,miután Angliában 10 szer annyi ember és 5x annyi etnikum él ezen nem kéne csodálkozni.
2014. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
97%
szo-pd le az angolokat :DDD
2014. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 LeftBehind ***** válasza:
100%
Voltam én már Ausztriában,Angliában,Tunéziában,Spanyolországban,Horvátban,Csehországban és Szlovéniában is,de hadd áruljam el - az Angolnál nincs együgyűbb és érdektelenebb nép a világon. Ráadásnak a fiatalabb korosztály 15-kb30 éves korig, igazi homokosok gyülekezete. Ha neked az tetszik, lelked rajta de bármelyik diszkóban találsz ugyanolyan gyászhuszárokat.
2014. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

te nyilván kiemelkedő szépséggel rendelkezel, nyilván sokat tettél érte és nem csupán a szerencsés genetikádnak köszönhető, továbbá nyilván keményen megdolgozol azért a pénzért amibe az átlagon felüli külsőd átlagon felüli felcsinosítása kerül.

az összes magyar férfi nevében kérek elnézést, hogy mi csak ilyen nyomorultak vagyunk és nem érhetünk fel a te már-már isteni és páratlan szépségedhez. most megyek és a sarokba fordulva kukoricára térdelek...

2014. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan gondolod?

Az angol a világ legunalmasabb népe!Gyanítom sosem jártál még Britanniában.

És a magyart unalmasnak nevezed?Messze földön híres vendégszeretetéről a népünk,nem véletlenül özönlik el a felsőoktatást sem külföldi hallgatók,itt garantáltan nem fognak unatkozni :)

2014. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Igen....

Persze vannak kevésbé jóképű férfiak is, ahogy vannak kevésbé szép nők is...

De általanosítani hiba...

2014. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
sajnáljuk, de úgy néz ki ki kell utaznod egy angolszász nyelvterületre. továbbá javaslom még Angliát ott nyilván nem a pakisztáni, indiai, afrikai és mindenféle gyülevész szedett-vedett népek fognak betalálni mint kelet európait, hanem a 200 évre visszamenőleg csak és kizárólag tiszta angol vérvonallal rendelkező lordok, de még az is előfordulhat, hogy mérhetetlen szépségedbe még maga Vilmos herceg is beleszeret és nyomban kiteszi a jelenlegi asszonyt és elvesz feleségül. ez jó lenne, mert akkor bizonyára nem küldenék haza az angolok a sok kivándorló magyart, így ennek tükrében nemcsak a magyar férfiak hanem az egész magyar nemzet, nők, gyerekek, férfiak és nyugdíjasok nevében kérlek téged, egyenesen esedezem, hogy ebben a szent pillanatban csomagolj és repülj ki Angliába!
2014. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én kifejezetten jó képű fiatal ember vagyok.
2014. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
37%

azért a férfiak jobban le tudják oltani a nőket,ha már sértegetik őket :D

hozzátéve,a férfiak megítélésénél nem a kinézet az igazán mérvadó,míg egy nő vagy szép vagy nem :)

2014. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!