Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem katasztrófa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem katasztrófa a magyar férfiak kinézete?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 20:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

JAVÍTÁS :* de NEM* mondom hogy az összes !


(pirul )

2014. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

A jólöltözöttség nem pénz kérdése.


Kérdező, pontosan miben katasztrófa a magyar férfiak kinézete?

2014. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%

Hát érdekes a kérdés.


Lehet én vagyok nőként rosszul összerakva, de szerintem a jellegtelenség meg igénytelenség nem egyenlő azzal, hogy valaki férfi létére nem úgy öltözik mint egy rossz b...zi, hanem normális cuccai vannak, és nem 6 színt hord egyszerre. És ne adj isten értelmesebb dolgokra költi a pénzt mint szutyok márkás göncökre...


Miért kell pasikat így lehúzni, csak mert nem pocsékolják a pénzüket ilyenekre? Az ilyesfajta megnyilvánulások nagyon szánalmasak... nem mindegy milyen ruha van az emberen ha nem büdös és nem szakadt?


Ha pl a férjem elém állna egy pár éve "stílusosnak " nevezett rózsaszín ralph lauren ingben, és egy feszülős márkás 100ezres bőrnadrágban, guccsi cipővel, és kelvin klein alsógatyában, hát istenemre körberöhögném....és megmondanám neki hogy ne hangoztassa hogy nős, mert senki nem fogja elhinni...


egyébként meg az angolok humortalanok, szóval veszett fejsze nyele....


A magyar pasik igen is helyesek:)

2014. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
8%
A nők se jobbak, ahogy játszák a hercegnőt meg billegetik magukat a stílustalan, ránézésre is olcsó szar kínai meg newyorker/h&m cuccaikban.
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

"azé ba*zdmeg mert én művelt intelligens ember vagyok!!!!!!"


nagyon látszik az intelligenciád, tényleg...:)

2014. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Hát, kérdező, a pofám leszakad tőled! Igen, lány vagyok, és az összes többi magyar nőnemű nevében mondom, hogy egy hisztis, buta p icsa vagy! :''''DDD T.T

szóval magyar fiúk, ne foglalkozzatok ezzel a csajjal :PP

2014. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Azért a te törzsgyökeres angolkáidhoz képest semmiféleképpen sem katasztrofálisak kinézetre.Nem tudom,jártál-e ott,de ottani viszonyokhoz képest Jude Law is jól néz ki,kopaszodva és lerobbanva.Azért nagyon kevés olyannyira ronda pasi van itt,akikhez képest az angolok is görög istennek számítanak,sőt,a 10 magyar pasiból legalább 9 még jól is néz ki az angolokhoz képest.Viszont a félvérek ott is szépek,általában.
2015. dec. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!