Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy ez nekem túl sok?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk lassan egy éve.. ő 38 éves én 19, tökéletesen boldog vagyunk, csak mindig túlzásba viszi az ajándékozást. Kifecsegte egy havernője, hogy kocsit kapok tőle Valentin napra, azaz holnap.. utólag belegondolva már tudom miért nem engedett a garázsba. Nem tudom, hogy hogyan kellene ezt kezelnem, nyilván örülök neki, mert szeretem ha meglepnek.. de ne egy mercivel, hanem pl ágyba reggelivel, vagy lufikkal.. vagy nem tudom. Mondjam meg neki, hogy nekem ez sok? Ti mit tennétek?

2014. febr. 13. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Micsoda gondok.....
2014. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

First world problems...


Még hogy nem a gazdag pasikra buknak a nők

2014. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ti mit tennétek?" <----Igent mondanék b+(gyűrű nélkül is)
2014. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha bizonyítani akarod, hogy nem a pénzére buksz akkor ne fogadd el az autót.


Egyébként az ilyen pasik általában azt is pénzzel akarják majd megvenni ha kevesebbet törődnek veled idővel....számíts rá.

2014. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!