Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy diplomás férfinál csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás férfinál csak diplomás nő jöhet szóba?

Figyelt kérdés
-
2014. febr. 14. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dehogy:D
2014. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenki saját maga érzi, hogy kivel tudja elképzelni az életét. Én ismerek olyan diplomás férfit, akinek csak azért nincs tartósan kapcsolata, mert akiket eddig megismert nőket, lehet hogy szimpatikusak voltak neki egy szinten, de úgy érezte nincsenek szellemileg egy húron és egzisztenciálisan sem. (Sajnos, van ilyen, én se értek ezzel a nézettel egyet, de mindenkinek szíve joga eldönteni hogy kivel akar együtt lenni)
2014. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: Nem írtam bele, hogy az eddigi ismerkedése során, a nőknél a diploma és a felépített karrier hiányzott számára...


(nem én vagyok az illető, nem kell ezért lepontozni, mert csak elmeséltem)

2014. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
# 4 jó, sok a szöveg
2014. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, ne sértődj meg kérdező, de nekem fontos az, hogy a barátnőmön lássam, hogy akar valamit az élettől.


És ezek legtöbbször - de nem mindig a diplomásak.


Eddig mindkét bnőm diplomás volt.


27/F

2014. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5. Ettől neked rosszabb lett?
2014. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
# 7 egy kicsit
2014. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8. Akkor jó!
2014. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, minél magasabb képzettségű egy nő, arányaiban annál nagyobb az esélye, hogy kiállhatatlanabb.


Ha BA diplománál magasabb van neki, akkor 10-ből 6-7-szer bejön, hogy sokkal férfiasabb, irányítóbb, akaratosabb viselkedése van, mint az átlag nőknek.


Egy időben emiatt még inkább kerültem is a diplomás nőket, de azóta ennél szofisztikáltabb lett a gondolkodásom. De továbbra is egy általános igazság számomra, hogy minél kevésbé képzett egy nő, annál nagyobb eséllyel nőiesebb. Remélem lehet érteni.

Tehát 10-ből 6-7 MA diplomás nő nem túl nőies sem viselkedésében, sem öltözködésében.

És 10-ből 6-7 mondjuk érettségivel rendelkező nő sokkal inkább áll közelebb a klasszikus, legtöbb férfi fejében élő feminim nőképhez.

2014. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!