Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan nővel, aki nagyon csinos, diplomás, sportol, kedves, de gyanítod hogy vannak roma ősei?

Figyelt kérdés
De ő nem tud cigányul és a családja se és tisztességes az egész család csak vannak cigány zsidó roma ősök.
2013. jún. 4. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nagy dilemma, de inkább a zsidó ősök miatt. persze csak vallási okok miatt.
2013. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
járnék
2013. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
te butább vagy akármelyik cigánynál... "csak vannak cigány zsidó roma ősök." - ásd el magad!!
2013. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ezt mégis miből gyanítod? És honnan tudod, hogy neked nincsenek roma v. zsidó őseid?
2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
milyen az a cigány-zsidó-roma? :)
2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ments meg uram... -.-
2013. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szülők ősöknek számítanak? Akkor nem.
2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ennek a valoszinusege p=0,00001 se

Mivel eloszor is egy egyetemre kellene jarnunk

Ha mar annyira rohadt jol nez ki akkor mar szerintem a ferfiak mozott is valogat tehat meg az is kell hogy tetszek neki

A kemia...


Amugy nem zavarna ha a 7. agi felmenoig magyarok

Mert akkor mar nem cigany nalam

7. agig orokolhetok a betegsegek genek

Amugy kicsit otshkodnek miatta de a szepseg elvakit

Az ember hiaba is akarja lekuzdeni a rasszizmusat sose fog menni

Ha egyszer ah a mocskos cigany NEM roma hanem CIGANY kessel tamad ram

Volt az a mondas hogy...t a Dunaba

Neha igazat adok

Foleg amkkor a keses eset eszembe jut

Csak en az izraelitakat kicserelnem ezen faj egyes embereire

Es ne mondja nekem senki ha ot szurja meg a cigany vagy a fiat verik ossze ciganyok hogy o kicsit se rasszista

Van az a mondas

Hogy aki termel.az ember

A cigany nem termel tehat nem ember

2013. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bizonyos fokig mindenkiben van "idegen" vér "abszolút vérmagyar" nincs, nem is lehetséges.


Nekem is van magyar, székely, cigó, lengyel, német, tót, digó, valami távolkeleti meg lehet zs típusú is. Hát ez van! "Korcs fattya" vagyok a világnak.


Amúgy ha tisztességes akkor mi akarálya? Semmi. Nekem nagyanyámnál erős a gyanú, hogy C betűs féligmeddig (vezetékneve erre utal + egy csomó kaját eredti cigó recept szerint főz 100 éve + zenész rokonok hatalmas számban van hegedűs, bőgős, harmonikás, szitáros, gitráros, cimbalmos - na ők úgy is néznek ki mint a C betűsök ráadásul fele alkesz a bandának) de mivel másik ágon meg lengyel-német felmenői vannak így sosem mondanád meg a dolgot, mert tök "árjának" néz ki az egyik öccsével együtt.


Hát ez van ezír vadzsok én is ilyen lusta... Dikmá.

2013. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!