Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mrlacko kérdése:

Működhet egy kapcsolat két teljesen különböző személyiség között? Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozó típus vagyok, az 5 érzékszervem meg a logikus gondolkodás vezet. Megismerkedtem egy lánnyal, tökéletes ellentétem, igazi társaság középpont, tele van érzelmekkel, az intuícióira épít. Egyébként jól szót értünk egymással, meg van egy kis vonzalom is...

2014. febr. 14. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, ha találtok közös pontokat. Nálunk ez a helyzet: a barátom az a szuperracionális típus, mindent átgondol, a pénzt befekteti, gondol a jövőre. Mielőtt megismerkedtünk, nem járt nyaralni, a ssaját közegében mozgott, a megszokott dolgok között érezte magát biztonságan. Én sokkal felelőtlenebb vagyok, hirtelen belelkesedek lehetetlen dolgokra, könnyebben költekezem, szeretem a spontán dolgokat. Azért vannak közös vonások is, mindkettőnk érzelmes ember, de nem a "nagy közönség" előtt. Hasonlóak a céljaink, és a legjobb, hogy tanulunk egymástól. Én sokkal jobban gondolok már a jövőre, mint azelőtt, tervezek. Ő lazább lett, feladta a régi munkahelyét, és kiköltöztünk külföldre.

Szerintem működhet a dolog, csak fogadjátok el egymást, és tanuljatok egymástól. Mi 6 éve vagyunk együtt.

2014. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért ez nem ilyen egyszerű, mert sok más is kell egy működő kapcsolathoz


de példának okáért, a férjem olyan mint te, én pedig olyan, mint a neked tetsző lány.


ezekben különbözünk, de az élet más területein nagyon sok a közös bennünk, ráadásul ez az ellentétes tulajdonság nálunk pont kiegészítődik.

ő élvezi, hogy dumálós vagyok, nyitott, mert ő nem tud az lenn.

szereti ha a megérzéseimre hagyatkozom, mert gyakran bejönnek, nekem pedig nagyon jó, hogy néha lehúz a földre amikor "elszállok"

egyezik a jövőképünk, az világról alkotott képünk, általában a emberekről is hasonló véleményünk van

egyezik az értékrendünk


ezek természetesen a fő dolgok..


tehát azt mondom működhet, de sok más is kell:)

2014. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes, hogy pont kiegészítitek egymást.
2014. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joola ***** válasza:
szia! én is azt mondanám mint az előttem szólók, hogy a legfontosabb a világnézet, értékrend(!) és célok. ha ez stimmel, lehet közös jövő!
2014. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!