Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem velem tölti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem velem tölti a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Ma direkt készültem itthon,vettem pezsgőt,meg egy kis apróságot a barátomnak.Tudom nem pénzben kel kimutatni a szeretettet,de legalább ma ne veszekedne velem a barátom!

6 éve élünk együtt! ma felhívtam,hogy mikor is jön haza mert akkor úgy készülök,mert vacsorát főzők neki.És közölte velem,hogy ma nem ér rá,mert a munka helyen a kollégájával játszik,hát mit ne mondjak,kicsit lefagytam! de miért pont ma? mindennap játszanak.Holnap is tudnak,de ezt a napot velem tölthetné,Jogos a felháborodásom? vagy én vagyok a hülye?



2014. febr. 14. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak egy nap, mint a többi. És neked miért nem jó holnap?


Persze, értem, amit mondasz, de talán túl nagy feneket kerítesz a valentín napnak.

2014. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Valentin nap egy hülyeség. Normális ember nem tartja meg.
2014. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint te vagy a hülye.

Miért pont ma szeretnél pezsgőzni - vacsorát főzni? Holnap már nem is jó? Bármelyik napon megtehetitek, hogy eltöltötök egy ilyen estét egymással. Nem kell ahhoz Valentin-nap.

(Így az írásodat olvasva nem csodálom, hogy annyian utálják...)

2014. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szard már le ezt a hülye valentin napot!
2014. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Jogos a felháborodás... szivesen elmegyek helyette:)
2014. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne! Én tegnap leptem meg a páromat, mert ma jön egy ismerős,igaz,hogy csak 15 percre ugrik át, de tegnap így teljesen olyan lett,amilyennek elképzeltem.
2014. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tartok Valentin napot, sőt, de ha már egyszer tudja, hogy te szeretnél, sőt, készültél rá, akkor talán inkább veled kellene lennie, nem a kollégájával.
2014. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a felháborodásod. Ez az egész nem is konkrétan a Valentin napról szól, hanem arról, hogy a barátod tudja, hogy kedveskedsz neki meg készültél és ő inkább játszik. Ez nagyon gáz. Meg kéne ezt beszélnetek.
2014. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!