Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit láttok egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Mit láttok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt. 2 éve együtt élünk. A párom soha nincs itthon, mindig a szüleinél van, elmegy reggel fél5-kor és este 6-7 körül jön haza,ott dolgozik (mezőgazdaság). Említettem neki,hogy szeretném,ha minden hónapban legalább 2 napot itthon lenne velem, és azt mondta,hogy nem teheti meg. Én mondtam neki,hogy bezzeg mikor 2-3 napra elmegy vadászni máshová,akkor nem számít,hogy milyen munka van otthon,arra tud időt szakítani,hogy oda elmenjen,de az,hogy itthon legyen velem,arra már nem. Gyereket nem akar a közeljövőben, mindig azt mondja majd alakulunk valahová. Tegnap is úgy volt,hogy elmegyünk vacsorázni, este elment egy gyűlésre,mondta,hogy 7 körül itthon van, én elkészültem vártam, és majd negyed9-kor telefonál,hogy menjünk. Én pedig mondtam,hogy már nem megyek sehová. Mondtam neki,hogy előre megbeszéltük,hogy este elmegyünk,nem kellett volna elmennie arra a gyűlésre. Kérdeztem miért nem küldte el az apját,vagy a testvérét arra a gyűlésre,neki nem lett volna muszáj mennie. Vitatkoztunk, mondtam,hogy mindig mindenre van ideje,mindig máshol van,csak éppen velem nincs. És ez hétvégéken is mindig így van. A hétvégi napok olyanok,hogy délután vagy délelőtt van ideje egy kicsit pihenni,akkor sem jön haza,hanem ott lefekszik a szüleinél és ott pihen. 10 km-re lakunk a szüleitől,de akkor is hazajöhetne szerintem. Bele vagyok már fáradva ebbe,és igazából már nem is vagyok olyan biztos ebben a kapcsolatban. Én 25/N, Ő 28/F
2014. febr. 15. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Kék Szem 000

:DDD

2014. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?
2014. febr. 15. 12:19
 3/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem üljetek le, beszéljétek meg és ha azután se változik semmi, akkor szakítsatok, mert így nem lesz egyikőtök sem boldog.
2014. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom vele megbeszélni,már próbáltam. Hirtelen ideges lesz,ha felhozom ezt neki. Mintha nem is érdekelné.
2014. febr. 15. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Állítsd választás elé: vagy igyekszik változtatni ezen a hozzáállásán, hogy minden és mindenki fontosabb, vagy te jobbra, ő meg balra. Nehogy azt higgye, hogy semmi nem kell tennie érted, hogy téged megszerzett, és már soha nem is veszíthet el.
2014. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vagy 4-5 évet, hátha megváltozik, szülj neki egy gyereket hátha az megmenti a kapcsolatot, aztán mikor egyedül hagy a gyerekkel, rakd fel az összes férfi szemét lemezt... ja várj, nem is...HAGYD OTT A P_CS_BA!!

36 f

2014. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak nincs igaza!! Persze majd egy ilyen jó embernek 2 gyereket. Nem fog megváltozni. Utána hova megy a 2 gyerekkel egyedül?? Sehova!!


Lényeg: Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha haza költöznél a szüleidhez vagy el valahova. Ezek után megfogja tapasztalni, hogy mit veszített. Rá fog jönni, hogy valójában mi a fontos neki!! Ha te akkor úgy is fog keresni 1-2 héten belül. Ebben az esetben ne add könnyen magad. Kínozd egy kicsit!! Hadd kapja!! Ha nem keres akkor sosem voltál neki fontos!!


30F

2014. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ha arra kerül a sor,hogy szétválunk akkor a szüleimhez költözöm. De ha egyszer vége,én többé nem jövök vissza hozzá. Talán ideig-óráig változna,de később minden menne úgy mint rég.
2014. febr. 15. 13:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hagyd el. Majd egyszer leesik neki a dolog, de akkor te már jó messze leszel.
2014. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem tudna változni, akkor ennek a kapcsolatnak nincs értelme. De ha majd rádöbben, hogy mit vesztett, és megpróbálja visszasírni magát, nehogy elgyengülj!
2014. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!