Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lemented egy lány képét és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lemented egy lány képét és szépen igényesen photoshoppolva visszaküldöd neki, akkor megsértődhet?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha testi hibáit is korrigálod.

2014. febr. 15. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülye akkor nem. Ha van humora, akkor sem. De ha enyhén mondva kényes az alakjára, akkor halott ember vagy. A lányoknak a test olyan érzékeny pont, mint a férfiaknak az ágyék. Ha megsérted egy lány alakját, olyan érzés neki, mintha téged 2-szer tökön rúgtak volna.
2014. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már mért akarnád ezt csinálni ?:OO


Én megsértődnék, mert szeretem magam úgy ahogy vagyok, tudom, hogy vannak hibáim, de én szerintem tök jól nézek ki. Ha egy pasi fogná és kiphotoshoppolná a képemet akkor az jönne le, hogy nem tetszem neki úgy ahogy vagyok. úgyhogy kapja be.

22L

2014. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igaza van!!! Ne tedd!!!!
2014. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nem magam kértelek erre meg (márpedig a testkorrekció több mint szánalmas), elküldenélek a francba a képeddel együtt.
2014. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egy csaj képét elmentettem és photoshoppal eltorzítottam az egész arcát. Úgy nézett ki tőle a képen, mintha valami durva genetikai betegsége lenne...

Sajnos elkövettem azt a hatalmas hibát, hogy megmutattam neki az elkészült képet :P:D. Csak egy viccnek szántam, de marhára nem örült neki... egy darabig hozzá se lehetett szólni... aztán megcsináltam angyalnak, glóriával a feje fölött és ezzel kiengeszteltem :)).

24F

2014. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem letiltott a csaj:D

pedig csak kijavítottam hogy látszódjon rendesen a szeme,de tuti kamu csaj volt:D

2014. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen megsértődhet. :DDDDD Még ha poénnak is szánod (be kell vallanom nem rossz), ő szinte biztos, hogy úgy veszi le, hogy ps nélkül csúnya, stb., szóval ha nem akarsz összeveszni vele ne tedd :D
2014. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csacsi2 válasza:

Attol függ milyen viszonyban vagytok.

Legutóbb készítettem egyet egy nagyon régi ismerősömnek és viccesen megjegyeztem, hogy kisímítottam az éveket...

Ő nem olyan aki megsértődik mivel érett gondolkodású, a viszonyunk is az őszinteségre alapul és köszönte szépen, tetszett neki.

2014. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó...tévedés. Az, hogy nem sértődött meg nem azon múlt, hogy érett gondolkodású....hanem, "egy nagyon régi ismerősöm" és "viszonyunk is az őszinteségen alapul"
2014. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csacsi2 válasza:

Nem tévedés, az első mondatom:

"Attol függ milyen viszonyban vagytok"

ezt csak a kérdező tudja...

2014. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!