Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy ilyen helyzetben féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel mondhatni összejövőben vagyunk.

Viszont én nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy a lány az exével nagyon jóban van, rendszeresen és mindenről beszélnek egymással. Az oké, hogy az exet nem kell utálnia, de azért a napi szintű kapcsolattartás szerintem túlzás. Szerintetek lehet, hogy még éreznek valamit egymás iránt? Elvileg közösen döntöttek úgy, hogy legyen vége a szerelmi kapcsolatuknak, de nagyon jó barátok maradtak.

Nehéz úgy lépnem bármit is, hogy ez a gondolat jár a fejemben.

Szerintetek normális a féltékenységem vagy túlreagálom a dolgot?



2014. febr. 15. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Mindegy, hogy normális vagy sem, ha ezt érzed, az rossz lehet. Én is féltékeny lennék. Egyetlen ex sem jó partner. Sem emberileg, sem máshogy. Ha lezárok valamit, az egy életre szól. Legalábbis én nem tartom a kapcsolatot senkivel, akivel korábban együtt voltam. Szerintem így a jó. Mindenkinek.
2014. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még az is lehetséges, hogy szeretik egymást. mi nem tudjuk, hogy pontosan milyen emberek, mennyi idősek vagytok vagy miért szakítottak. sok minden befolyásolja a dolgot, de végtére is szerintem ennek nem kell, hogy téged visszatartson. nem nyomós ok a féltékenységre. ha csak most szakítottak, akkor még érthető is, hogy miért beszélnek napi szinten egymással. te se tudnád kiverni azt a fejedből, akivel hosszú időn keresztül azelőtt minden nap együtt voltatok a nap 24 órájában.
2014. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a lányt. Eddig 2x voltam ilyen esetben, és egyszer visszament az exéhez, hiszen nekik volt múltjuk. Másik esetben pedig megmaradtak dúgópajtásnak.
2014. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, hogy normálisnak számít-e de én is az lennék, nem mennék bele ilyen kapcsolatba.
2014. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!