Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan és hol találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és hol találkoztatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi,hogy hol és hogyan ismerkedett össze a legtöbb párkapcsolatban lévő ember a párjával...ki kezdeményezett stb....
2014. febr. 15. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehol.
2014. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
sehol
2014. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindig a pasi kezdeményez és bárhol.
2014. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009 szeptemberében ismertem meg az egyetemen. Ő hamar belém szeretet, nekem kellett még egy kis idő. Aztán 2010 nyarán Pécset összejöttünk, ott már én léptem.
2014. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Koncerten. Megtetszett, és volt bennem annyi sör,hogy leszólítsam.:D Utána már ő lépett.:))

18/L

2014. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fura,de itt ismertem meg :D

Aztán egy plázában.

Ő.

2014. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt. Beszélgetni szerettem volna vele, megismerni jobban, aztán hónapokkal később amikor már személyesen is ismertük egymást egy ideje, kapcsolat lett belőle. Én kezdeményeztem.
2014. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen dolgoztunk, a férjem jött oda hozzám először, de akkoriban még csak inkább haverként viszonyultunk egymáshoz, még csak flört sem volt, mert mindketten kapcsolatban éltünk, habár eléggé széthullóban levő kapcsolatban. Hónapokkal később, már egyedülállóként hívott el randira.
2014. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy házibuliban, éjfél felé meghalt a buli és kb. egyedül maradtam, ő meg csak úgy betoppant a barátaival és elütöttük az időt. :D Ő kezdeményezett, tetszett de nem akartam tőle semmit, aztán 2 hétig udvarolgatott és végül összejöttünk :) Én akkor voltam 15, ő 16.

18L 19F

2014. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!