Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy számító szemét srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számító szemét srác, aki megbánta a viselkedését, is esélyes lehet a boldogságra?

Figyelt kérdés

Rá kellett döbbennem 25 évesen, hogy az életemben mindig mindenkit manipuláltam magam körül. Mindenkit becsaptam, átvágtam, kihasználtam. Az összes nőt akivel kikezdtem mind csak egyszerűen szexuális vágy, hódítás, trófea miatt csábítottam el. Sokszor voltam hűtlen, kihasználtam és semmibe vettem a barátnőimet. Sok lány sírt miattam, mert összetörtem a szívüket.

És mindvégig az ego dolgozott bennem, hogy én ezt megtehetem.

Most valamiért rádöbbentem, hogy egy oltári nagy s_ggfej vagyok és szánalmas. Nem tudom tudok-e jobb ember lenni, de ez így nem élet.

Van egy lány akivel most ismerkedem és egy nagyon őszinte jó ember. Vannak érzelmeim iránta, szeretem.

Vajon egy ilyen szemét, számító srác is meglelheti a boldogságot, vagy nem érdemlem meg?


2014. febr. 15. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak szociopata vagy.
2014. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Lépés: felismerés pipa

2.: mit kéne tenned a változásho

3. Ezt meg is valósítod, ahogy tudod (akaraterö)


Nem, nem igazán érdemled meg, de ha megváltozol öszintén és véglegesen, akkor van rá esélyed.

2014. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna.
2014. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szóval eddig minden rendben volt, de most hirtelen romba akarod dönteni az életed?


De mitől? Megnéztél 1000 gagyi romantikus filmet? Nőknek szóló magazinokat, weboldalakat olvastál?


Amit eddig átéltél, az volt a legteljesebb valóság, amit megtapasztalhattál. Az eddigi életed volt a valóság és ha változtatsz magadon, akkor az ez utáni életed lesz a Mátrix. Mintha most rákötnéd magad szándékosan a Mátrixra, mert nem tudod elfogadni hogy a világot "robotok irányítják". Persze ez a vége csak átvitt értelemben értendő.

2014. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem inkább csak szociopata vagy."


Akkor nem is akarna megváltozni, ha az lenne.


A 2. válaszolóval egyetértek.

2014. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, mi a tökömnek változnál? Eddig jól érezted magad a bőrödben, most meg háromból két ember azzal jön, hogy nem igazán érdemled meg a "boldogságot".


Valakinek az a boldogság, hogy behálózhat egy embert egy életre, másnak meg az hogy megdug sok szép nőt a legszebb éveiben.


Az intolerancia a monogám kapcsolatokat kedvelők részéről valami elviselhetetlen a sok kapcsolatot preferáló férfiakkal szemben.

2014. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Misaka Kaori válasza:
Persze, hogy lehetsz boldog. Az, hogy felismerted a hibádat, már egy jó pont. Mindannyian követünk el hibákat. A különbség csak az, hogy nem mindenkinek van utána bűntudata. Mindenki képes megváltozni, ha van kiért és ha van akaratereje. Sok sikert! :)
2014. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!