Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a cigis, alkoholist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a cigis, alkoholista fiúknak jövök be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egoista (egyáltalán nem) de a többiek azt mondják szép vagyok még a fő ellenségem is. Nem k**váskodom, visszafogott személyiségnek mondhatom magam. Mégis csak a bunkó parasztoknak jövök be. Legutóbb is facebook-on rám írt egy teljesen ismeretlen fiú aki megállapításom szerint perverz, és minimum 8 évvel idősebb nálam. Nem küldöm el, mert tudom hogy nekem lenne bűntudatom. Egyébként sem szeretek ilyenekkel rossz benyomást kelteni. Hogyha tényleg, gyakorlatilag is megvannak az adottságaim (az ismerőseim állítása alapján)akkor miért vagyok ilyen szerencsétlen? Nem ez életem legnagyobb problémája 13 évesen meg főleg nem de miért pont minden kevésbé értelmes ember talál meg?
2014. febr. 15. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" eleve bűncselekmény!"


Mi?

2014. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem bűncselekmény. 18 éven aluli szexelhet 12 év felettivel, de ettől függetlenül tényleg nem normális az ha 13 éves csaj iránt 14 évesnál idősebb srác érdeklődik.


Btk.


Szexuális erőszak

197. § ...(2) Szexuális erőszakot követ el az is, és öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés büntetéssel büntetendő, aki tizenkettedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez vagy végeztet.


Szexuális visszaélés

198. § (1) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez, vagy ilyen személyt arra bír rá, hogy mással szexuális cselekményt végezzen, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2014. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kétszer ennyi idős lány megengedte, hogy buli után vad idegen pasi hazakisérje. Aztán az meg persze bement volna ajtón belülre, a lány ott már nem engedte tovább, kisebb dulakodás lett a vége. A lány magát vádolta "túl közvetlen vagyok" - persze, már eleve el kellett volna küldenie!

Hasonló vagy teis.

2014. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!