Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem nála? Hogy vegyem fel vele a kontaktot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő a helyzetem:


Nagyjából 10 hónappal ezelőtt találtam egy lányt egy internetes társkeresőn aki nagyon megtetszett és kiderült nagyon közel is lakik hozzám. Akkor elkezdtem vele ismerkedni, de aztán abbamaradt az egész, mert úgy gondoltam mégsem lehet semmi kettőnk között. Most viszont ennyi idő múlva ismét megtaláltam ezt a lányt és előtört a régi érzés, ismét vágyat éreztem, hogy felvegyem vele a kapcsolatot és megismerjem. Egy varrodában dolgozik, nem tudom mennyire értelmes, milyen végzettsége lehet, de a kisugárzása és a külsője is szimpi. 10 hónappal ezelőtt is egyedülálló volt és még mindig az. Sajnos netre ritkán lép fel, de mindenképpen szeretnék neki írni. Az is megfordult a fejemben, hogy a lánytestvérének (aki gyakran van fent neten) írok, hogy tetszik a húga és szeretném, ha összehozna vele, hogy tudjak beszélni vele, de aztán rossz ötletnek gondoltam...


2014. febr. 15. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy ömlenek a válaszok. Azt sem tudom hova kapkodjam a fejem.:D
2014. febr. 15. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a kérdésedbe belefoglaltad a választ. :D Mive keveset van fent, ezért a lánytestvérén keresztül tudnád felvenni vele a kapcsolatot. Akár a telefonszámát is elkérhetnéd. :D
2014. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana neki egy magyarázatot adni, hogy miért tűntél el...
2014. febr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő tűnt el én meg nem kerestem utána. Nem nekem kell magyarázatot adnom, hanem neki.
2014. febr. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!