Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet, ha barátod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha barátod nem válaszol lépten-nyomon a facebook-on?

Figyelt kérdés

Nincs 3 hónapja, hogy megismerkedtünk, de úgy érzem, nagyon egymásra találtunk, legalábbis részemről Amit lehetett elmondtam a múltamról, többek közt azt is, hogy nem birom elviselni, ha írok valahol, pl. a facebook-on a másiknak, és az egy szóval sem reagál rá. Erre már többször is megcsinálta, még azután is rögtön, amikor tettem rá megjegyzést. Én ilyenkor úgy érzem, hogy le vagyok sz.rva, vagyis semmit nem jelentek neki. Ő viszont azt mondja, hogy kötelezettségek nélküli kapcsolatot akar, elég volt a felesége mellett 26 évig. Inkább szakított velem, mint erre később odafigyeljen.

Mit jelenthet ez?


2014. febr. 16. 10:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
egyrész nem kéne függnöd ettöl a szeméttöl amit közösségi oldalnak hivnak, másrészt ha igazán szeretne akkor nem szakit egy ilyen miatt,harmadrészt alkalmazkodni kell a másikhoz, nagyon sok ember utál irni,lehet ö is és inkább személyesen beszélne veled. gondolj bele 3 honap alatt a hisztiddel totál kicsináltad.Magadnak köszönheted...de ugyse szeretett igy jobb neked igy de legközelebb fogadd el a másikat annak amilyen ne eröszakold rá az akaratod.
2014. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy neki több esze van, mint neked.
2014. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
nem voltál neki fontos.
2014. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Eszed annyi, mint a madarpok uruleke....

Mi lenne veled, ha egy nap megszunne a facebook?

2014. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Talán hogy van normális élete és nem a facebook előtt él mint te?
2014. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ha a barátom nem válaszol neked facebookon, akkor annak én csak örülök. :)
2014. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
De irigyellek, az én barátomnak még facebookja sincs, sőt nekem sincs facebookom. El tudod képzelni, milyen sz@r úgy élni, hogy az ismerőseim nem tudhatják, melyik nap melyik órájában jöttünk össze, mikor hol smároltunk és mikor szexeltünk utoljára? :( Ráadásul így nem írhatjuk ki egymás falára napi 30-szor, hogy "szercsykeee" meg "lááááww <333" Már nem bírom tovább, felakasztom magam :((((
2014. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem válaszol mert idegesíti hogy írogatsz meg postolgatsz neki, de hiába mondta nem érdekel téged? És úgy van vele így talán leállsz vele, és elkezdesz élni a való világban. Próbáld meg egyszer hogy amit facen írnál neki elküldöd sms-ben hogy arra reagál-e.
2014. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy be sem lép, hanem elolvassa és úgy nem reagál. Amúgy aktív, mert lájkolgat, mással beszélget,... Viszont a kapcsolatunk elején mikor beszélgettünk, a fiamék jöttek, én meg gyorsan kiléptem, pár perc múlva már rám csörgött, hová tűntem.

A másik láttam 29 olvasatlan üzenete volt, többek között a leánya is akire többször panaszkodott, hogy nem érdeklődik utána. Miért is? Mikor azt látja a lánya, hogy fent van az apja, miközben a levelét el sem olvassa.

2014. febr. 16. 10:33
 10/30 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem ér rá.
2014. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!