Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A barátom sosem maga találja ki/veszi meg az ajándékokat, amelyeket nekem ad.

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk,másfél éve vagyunk együtt. Nemrég jöttem rá,hogy az eddigi ajándékokat,amiket tőle kaptam nem is ő vette,sőt nem is ő találta ki,mi legyen az.

A szülei külföldön dolgoznak,s mindig ők veszik meg.

Pl néha ad csokikat,vagy alkalmakkor az ajándék mellé, az persze nem baj,hogy külföldi,hisz olyan van neki,és finom is. De pl múltkor (elég drága)ruhát kaptam, örültem neki és valahogy az izlésem is eltalálták, s mondtam is neki,hogy pont ilyenre volt szükségem,honnan tudta? Erre ő: -nem tudom, anyáék hozták.

Vagyis arról sem tudott,mit vesznek nekem.

Így olyan érzésem van,hogy tartozok a szüleinek,ha annyi mindent ők megvesznek nekem. Holott nekem nem is kellenének olyan nagy dolgok, sokkal jobban örülnék egy kicsi apróságnak vagy rajznak is,amit ő választ ki nekem.

Én mindig próbálok gyűjteni,és abból venni valamit neki,amire telik,nem mással vetetem meg. Igaz, neki sincs keresete, viszont sok pénzt kap és nyer is különböző helyeken,abból egy forintot nem költene esetleg olyan dologra. Pl múltkor nem töltötte fel a telefonját, hogy tudjunk kommunikálni amíg nem vagyunk együtt, mert nem voltak a szülei otthon és nem adtak. Az ő pénzéből annyira sem akart költeni.

Így eléggé komoly ajándékokat kapok...sosem adott egy pici szívet,esetleg egy szívecskés plüsst vagy hasonlót...

Sosem tettem szemrehányást emiatt, örültem annak amit kaptam, viszont nem tudom, én fújom fel az egészet?Mit gondoltok?


2014. febr. 16. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem részben igazad van részben nincs. Mondjuk én a barátod helyett a ruha ötletére kitaláltam volna valami frappáns választ amit nyilván te is szívesen hallottál volna. Pl: Megláttam és tudtam, hogy neked tetszene hisz jól ismerlek. :D Am. meg örülj neki, hogy anyósék bírnak téged. :D
2014. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen,az jó,hogy bírnak,viszont olyan mintha egy csomó mindennel tartoznék nekik, és neadjisten a barátommal szétmegyünk,akkor még kellemetlenebb,hogy ennyi mindent rám szántak.
2014. febr. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!