Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelme (? ) L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelme (? ) L/15

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam akibe már jó ideje szerelmes vagyok és foggalmam sincs hogy tudnám elérni hogy ő is úgy nézzen rám..Mert ő egy olyan jó ember tegnap voltunk sulibuliba és kicsit szomorú voltam miatta és odajött hozzám hogy mi a bajom meg mennyek táncolni és olyan kedves volt de szerintem nem tetszek neki.. mit csináljak ??
2014. febr. 16. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki, hogy tetszik?
2014. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj aludni!
2014. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy mit érzel iránta és akkor kiderül, hogy Te tetszel-e neki! És neked is könnyebb ha végre elmondhatod valakinek ezt, nem jó ha magadban tartod ezt az érzést! Hidd el, tapasztalatból mondom!
2014. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es négykor?

Mondd el neki, ha szeretnéd tudni miért, privátban elmondom:) nekem is így sikerült

2014. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.Te is mehetsz!
2014. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hidd el minden szerelem addig reménytelen ameddig nem dolgozol érte, hogy ne legyen reménytelen és hogy végre figyeljen rád azt nem mondom, hogy mond el neki mert az nekem sem megy de foalkozz vele többet legyél vele nagyon sokat és ha nem sötét akkor rájön, hogy tetszik neked!
2014. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!