Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hisznek benne, hogy lehet nekik is kölcsönös vonzalmon alapuló, normális párkapcsolatuk, hogy csinálják? A tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a remény.
2014. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat. Eddig minden parkapcsolatom ilyen volt. Az a titka, hogy meg kell valogatni, hogy kivel allok ossze.
2014. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem ,hány éves vagy?
2014. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
81%

Normális kapcsolat nincs.Minden kapcsolatnak meg van a maga sajátossága.

Amúgy kondizni járok és az ad valamennyi önbizalmat.Akik itt síránkoznak,azoknak a legnagyobb bajuk,hogy válogatnak,töketlenek és eleve úgy állnak hozzá,hogy senki nem szeretheti őket.Senki se szereti,ha valaki negatív,mert hamar rá lehet unni az ilyen emberekre.

2014. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Dávidnak igaza van. De sok embernek nem elég a konditerem sajnos...
2014. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
81%
Azt pedig felejtsétek el,hogy mindenkinek tetszenetek kell!Még Brad Pitt se tetszik minden nőnek.Ha tetszetek valakinek,akkor vegyétek észre és lépjetek,mert más fog!
2014. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Harmas, ha engem kerdeztel az eletkoromrol, 34 vagyok. 3 parkapcsolatom volt eddig, a harmadikban elek.
2014. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok.
2014. febr. 16. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

"Ha tetszetek valakinek,akkor vegyétek észre és lépjetek,mert más fog!"


Tetszek körülbelül három lánynak, akivel semmiképp nem járnék, mert egyszerűen annyira nem jönnek be, hogy bárhogy győzködném magam, nem lenne értelme. Most akkor legyek boldog, hogy bejövök valakinek? Vigasztaljam magam azzal, hogy "Brad Pitt se jön be mindenkinek"? Nem mindenkinek akarok bejönni, csak legalább egy normálisan kinéző csajnak, aki nekem is tetszik, az isten b*ssz@ meg!

2014. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

én csak egyszerűen pozitívan tekintek a jövőre, bármilyen területet illetően. a lehetőség adott, már csak tenni kell érte a megfelelő időben. lehet naivan hangzik meg minden, és lehet hogy a mindennapokban nehezen birkózom meg néhány feladattal vagy bármivel ezzel kapcsolatban, de hiszem hogy akármi történt, tutira "kapok" egy boldog párkapcsolatot, és abban is biztos vagyok hogy férjem is lesz :)

20 vagyok.

2014. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!