Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hisznek benne, hogy lehet nekik is kölcsönös vonzalmon alapuló, normális párkapcsolatuk, hogy csinálják? A tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es, nyugi! :-) Ha nem tetszik neked egy lány, akkor természetesen nem kell összejönnöd vele! Sőt, azzal csak rosszat tennél, mert hitegetnéd.

Csak találsz majd olyat is, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.

2014. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én valójában azt nem tudom elképzelni, hogy hogy létezik, hogy valakinek ez nem jön össze. De komolyan, csomó lány van a környezetemben, akik rettenetesen próbálkoznak (még csak nem is csúnyák), de valahogy sose jön össze semmi rendes kapcsolat. Míg én, aki pedig sose erőltettem, de azért ha akartam, mindig összejött, és elég normálisak is voltak, érzelmekkel meg mindennel. Most is van, és kábé semmit nem tettem érte. Kimentem az utcára (képletesen értve, a kapcsolatteremtésre utalva ezzel), kedves voltam, mosolygós, mint amilyen jobb napjaimon általában, megtetszettem valakinek, az elég bátor volt közeledni, és voilá, már évek óta együtt vagyunk. és kb mindig ez volt. holott nem is vagyok valami szembetűnő szépség, vagy valami.

nyilván nem megy mindenkinek olyan könnyen, mint nekem, de azért nekem is időbe telt idáig eljutni. merni kell kockáztatni, merni kell lépni, merni kell az érzelmeket kimutatni, mert különben a másik ember sem tudja, hogy te most konkrétan mit is akarsz. kommunikáció, bizalom, kedvesség, odafigyelés és őszinteség, én mindig ezeket vetem be. és valahogy mindig ment is a dolog. hosszabb-rövidebb ideig, de ment. neked és a hozzád hasonlóan "reménytelen eseteknek" is csak ezt tudom tanácsolni. én mindenesetre szurkolok neked :) és olyan nincs, hogy valaki magányosan hal meg, kivéve ha nem képes tenni érte. ha a tv előtt ülve várod a playboynyuszi királylánykákat, akkor bizony tényleg magányosan fogsz meghalni. egyéb esetben van remény.


:)

2014. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy hisznek és bíznak elsősorban saját magukban.Legalábbis az én titkom ez.
2014. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"9-es, nyugi! :-) Ha nem tetszik neked egy lány, akkor természetesen nem kell összejönnöd vele! Sőt, azzal csak rosszat tennél, mert hitegetnéd.

Csak találsz majd olyat is, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak."



Biztos, csak hát 21 év alatt valahogy még nem sikerült. S eközben a csajoknak gyűlik a tapasztalata, én meg még mindig egy kisfiú szintjén állok, és egyre kevésbé hiszek benne, hogy még sikerülni fog. Komolyan, mégis mi a garancia rá? Nincs rá garancia.


Van egy barátom, aki szerintem fiúnak tök jól néz ki, izmos is, meg minden. Kb. az én frusztráltsági szintemen volt egészen fél évvel ezelőttig. Most összejött egy nagyon szép, bájos kis lánnyal, aki felnéz rá és imádja.



Ez mind szép és jó, csak neki még úgy is qrva nehezen sikerült, hogy sokkal jobb fizikai adottságokkal rendelkezik nálam. És annyira nem is savanyodott be, mint én. Ez alapján nekem kb. semmi esélyem nincs.

2014. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja! Még annyit, hogy imádom, amikor a kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatban élő emberek vigasztalják a magányosakat, mert bennük éppen tombolnak az örömhormonok. Ez annyira jellemző, hogy a magányos, frusztrált, dühös, görcsös emberek amikor párt találnak, akkor hirtelen az egész világot rózsaszínben látják, hirtelen nekik minden jó és kerek, és valamiért elképesztően optimisták lesznek. És ilyenkor mindentudó Bölcs Gurukká válnak, és előszeretettel mondogatják a depressziós embereknek, hogy "Ne félj, minden jó lesz!", ami nem több, mint üres maszlag, mert csupán a saját rózsaszín világos örömüket vetítik ki másra. Miért biztos, hogy minden jobb lesz? Nem biztos, de én most olyan nagyon boldog vagyok. Fél éve még ugyanabban a betegségben szenvedtem, mint te, de felgyógyultam és most már futkározhatok, míg te a kórházban fekszel, úgyhogy ne félj, minden jobb lesz. Valójában nem is foglalkoznak a másikkal, csak ők ilyenkor annyira mindennek örülnek, hogy ennek ez a mellékhatása, és sajnálják és nem értik a depressziósokat, hiszen a világ annyira csodálatos. Közben egy éve lehet, hogy az illető ugyanott tartott. Más szóval nem meggyőződésről van szó, ők se hisznek valójában benne, csak qrva jól érzik magukat. Ha megvannak a feltételek, akkor könnyű optimistának lenni, csak ezt akarom mondani.
2014. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Majd ha egyszer neked is eljön a rózsaszín köd, akkor te is Bölcs Guruvá fogsz válni, és vigasztalod majd a magányosokat! :-)


Ja, és ezt nem azért mondom, mert boldog párkapcsolatban élek... másfél hónapja lett vége egy kapcsolatomnak, most pedig szeretek valaki mást, akinél semmi esélyem sincs...

2014. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!