Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek nőként?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek nőként? Hogyan viselkedik egy igazi nő? Miben kellene változnom?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam,hogy csendesebb típus vagyok,nem azért,mert nem merek megszólalni,csak egyszerűen nincs mondani valóm vagy nem tudok hozzászólni a témához.Azt érzem,hogy a barátnőm (barát barátnő) felsőbbrendűnek tartja magát nálam és ezért elnyomva érzem magam.Sokat mondja nekem,hogy nem vagyok nő,még csak egy "kislány" vagyok és nem viselkedek nőként.Sokat "bánt" szavakkal,de vele szemben nem merem magam megvédeni,így neki adok igazat.Segítsetek lányok,hogyan viselkedjek nőként.Nagyon szeretnék már változni.


18/L


2014. febr. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Először tépd meg ezt a rbancot és keress egy normális barátnőt..
2014. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tépd meg, egyszerűen hagyd ott, még akkor is, ha ő az egyetlen "barátnőd" - találsz jobb(ak)at! ;)
2014. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem változnod semmiben nem kéne. Olyan értelemben, hogy nem kellene, hogy másik személlyé válj.


A barát barátnőd eszerint nem is annyira barátnő. Szerintem ezen például változtatnod kellene. Mondjuk úgy, hogy kitörlöd a telefonszámát.


Nem vagyok lány, de ha nem gond, leírom, hogy én mit látok ebben. Nekem nagyon hasonló problémám volt, tehát ez nem csak lányokra jellemző, de én úgy látom, hogy a lányoknál ez nagyon gyakori jelenség. Mindig van valaki, aki elnyom. Ez egészen ott kezdődik, hogy a szülő erre nevel. A megoldás nem egyszerű. Ezzel meg kell küzdeni.


A küzdelem legnehezebb része rájönni, hogy a bűntudatod, szégyened mások kényszerítették beléd. És teljesen alaptalan. Ezt felismerni belátom, nagyon nehéz, de sajnos nem tudok jól megfogalmazott tanácsot adni arra, hogy hogyan lehet ezt megtenni. Szerintem erre 1-2 év megy el, ha céltudatosan csinálod.


Ami viszont élethosszig tartó folyamat: miután kezdesz tisztábban látni, és önállóvá válni, látod, hogy mennyi teendő áll még előtted. Ha a céljaidat, és az ahhoz vezető utat jól meg tudod fogalmazni, az már félsiker. :) Ha hosszas küzdelmek árán le is éred őket, az pedig mámorító. És a közben lévő küzdelem és szenvedés (amit gyakran élvezni is lehet), az tanít meg élni és önállónak lenni.


Egyénfüggő, de itt van pár dolog, ami általában hozzá tartozik ehhez a fejlődéshez:

- Igaz barátok megtalálása

- Kapcsolatteremtés

- Testi érintés, szerelem

- Tanulmányi sikerek

- Szakmai fejlődés

- Pénzügyi gyarapodás

- Írás

- Olvasás

- Főzőtudomány

- Kalandok

- Szülőktől való elköltözés


Ezek azok a dolgok, amik szerintem az önállósodáshoz hozzá tartoznak. De ezeket korántsem olyan könnyű elérni, mint ahogy azt egyesek mondják. Ez egy hosszú, küzdelmes folyamat.


20/F

2014. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy neked mit jelent a nőként viselkedés. Manapság 14 éves kor fölött a lányok(nők) jelentős része azt hiszi, hogy a nőies viselkedés abból áll, hogy heti szinten vagy némelyikük napi szinten puccos és kevésbé puccos helyeken vásárolgat új rucikákat, levakolja az arcát, felveszi a magassarkúját meg az elengedhetetlen eredeti vagy hamisított Michael Kors karóráját és magára veret egy bizsuüzletet, majd a cuki barátnőivel végigjárja az olyan helyeket, mint Starbucks,Sugarshop..stb. és borzasztó komolysággal eltársalognak az élet full jelentéktelen dolgairól és műintelligens stílusban dumálnak full hülyeségeket, meg persze megbeszélik a Vouge, Marie Clare..stb. újságok tartalmát és divattervezőnek beállítva fikázzák az Armaninál és Marc Jacobsnál alacsonyabb rendű tervezőket, márkákat. Mindemellett előadják a business woman-t és leoltják a náluk szolídabb és értelmesebb nőket, mint amilyen te vagy. Jah,ki ne hagyjam, hogy nagyon fontos, hogy ők kifinomultnak látszódjanak, hiszen nők, így a káromkodás tömkeleg csak akkor hagyja el szájukat, ha éppen a másik, akivel társalogni próbálnak 1 másodpercre elfordul. Ha ezt jelenti a nőként viselkedés, akkor én nem ajánlom neked, hogy ilyen felszínes, nevetséges nulla legyél. Szerintem a nőként viselkedés alapvetően egyenlő azzal,hogy van egy nőies kisugárzása az embernek, intelligensen, finoman beszél, de ki tud állni magáért, ha megsértik, persze nem trágár módon. Nőies a normális szinten gondoskodó jellem. Nem csak az állandóan csiripelő nők a nők, valakit pl. kimondottan idegesít ha valaki állandóan dumál. Egy nő attól NŐ, hogy bármiben van, bárhogyan néz ki sugárzik belőle a nőiség, nem pedig a libaság. Gondolom nem a főzés a téma, amihez nem tudsz hozzászólni...
2014. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is; nem ilyen barátokra van szükséged.


Másodszor, vannak csendesebb, visszahúzódóbb lányok, ezzel szerintem nincs nagy gond. Gondolom ha találsz egy olyan embert, akivel van közös témátok, akkor megnyílsz. (ez lehet bárki, nem csak fiú). Én is hasonló vagyok, nagyobb társaságban inkább meghúzódok, de a közvetlen baráti körömben, vagy hasonló érdeklődésű emberek körében nagyon is kommunikatív vagyok :). De lehet még nem találtál ilyeneket, én is kb ennyi idősen "törtem" ki. Lett egy barátom, és megkerestem a hozzám illő társaságot (hobbi). Ezek után lett bátorságom egyetemre menni, és onnantól minden jobb lett :)

2014. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki kritizál és tipor téged az nem barátnő .
2014. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!