Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát ezt én nem igazán tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ezt én nem igazán tudom néha megérteni, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Leginkább a 20 fölöttiek írjanak, kicsit éretteb felfogású emberek, a "gyökér vagy, ronda vagy" kíméljenek. Köszi


Olyan randi sztorikat olvasok, hogy valami vicc. Komolyan, olyan pasik vannak hogy az eszem megáll.

Ezzel párhuzamban elgondolkodok azon, vajon nekem miért nincs párom. Miért futok vakvágányra úgy, hogy még a találkozóig sem jutok el a lánnyokkal. Hm vicc..ez is.

Pedig nem érzem hogy egy f* lennék, el lehet velem beszélgetni, van empátiám, humorom is, most nem tudom anyagi oldal szerintem nem lényeg, mivel.. a lányok akikről írok, amolyan utazások alatti leszólításokból kerültek elő. De mindtől lényegében a NEM választ kaptam, arra hogy mit szólna ha még találkoznánk. nem tudom...pedig nem különbek mások sem tőlem. Most nem arcoskodok itt.. de tényleg. Talán annyi hogy sokszor azért lehet látszik hogy izgulok leszólításnál és..nem tudom


2014. febr. 17. 05:50
 1/7 A kérdező kommentje:

na jó, ezt jól beírtam ide nektek.

Ebből senki nem mondjha meg mi lehet a bibi:)

Amolyan hangos gondolkodás lett inkább.

2014. febr. 17. 05:55
 2/7 A kérdező kommentje:
még annyi hogy akitől konkrétan talákát kértem, eddig 4 lány volt. Tudom nem nagy szám. A tekintetben hogy valaki 30 hoz megy és csak a 31-ik től kap...
2014. febr. 17. 06:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Valoszinu picit felreerted a Vilagot. Azert mert szoba allnak Veled az emberek az utaid soran, az baratsagossag, avagy kozvetlenseg. Miert hiszed, hogy az ilyen csiviteleseknek kellene lennie folytatasanak? Te minden utadba sodrodo lanyban, aki szoba elegyedik Veled, abban Te mindig egy potencial partnert latsz? Valoszinu picit felreerted a Vilagot.
2014. febr. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos a magabiztosság....lehet ez a probléma...vagy tényleg csak peched van/volt eddig
2014. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor előfordult már, hogy leszólítottak és beszélgetésbe elegyettünk. A legtöbb tényleg kedves, jófej, vicces volt jókat beszélgettünk és még nem is voltak csúnyák. Szintúgy megkérdezték, hogy akkor kövi tali? telószám? elérhetőség? stb...Egyszerűen azért mondtam NEM-et, mert nem az esetem. Lehet, hogy a saját kategóriádba kéne keresned, és akkor sem leszólítással!!! MERT OLYAN CSAK A FILMEKBEN VAN, HOGY IGENT MONDANAK!
2014. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket:)


Ismerek srácot aki a maga rámenős, tipikus felgma arcvágású fiuként, ágyig is jutott leszólításból. Méghozzá ronda külsővel. (kövezettek meg de tényleg az). Viszont "leszarom" arcátlanul előre, flegma, épp az ellentétem. Neki megy.

Azt gondolom én mindíg úgy nyitottam hogy "jó beszélgetés..." hogy miért? Mert jelenleg eléggé ki vagyok éhezve az emberi kapcsolatokra, és nincs ilyen téren semmi bázisom. Egyedül érzem magam sokszor. De ez már inkább magány. Én is szeretnék tartozni máshoz. és úgy vagyok vele, hátha egy barátság ami min. kialakulhat. Meg persze nem is mindnél kérdem tovább hogy, következő tali.

2014. febr. 17. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kellemetlen a másik félnek, mert lerí rólad, hogy emberi kapcsolatokra éhezel mert nincsenek barátaid. Mások egybőn antiszociálisnak gondolnak."Miért akar egy idegen beszélgetni velem épp a buszon?"
2014. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!